bugün

Hiç mi işin yok senin aq...
yakışıksız durum. ekrem imamoğlu iyice zıvanadan çıktı. oy verecek 1 tane adam yok piyasa da inanılır gibi değil.
Bu birliktelikten bu çocuklar doğar. Ne bekliyordunuz ki?

görsel
Artık kayyum şart oldu ibb'ye.
bu adam terörist değil miydi ?

terörist ama biraz seküler.

o zaman ne yapmanız gerekiyor ?

kucağına oturabilirsiniz ki seçimden sonra sıraya girdiniz.

sorgulamayan chpli çomar.
imamoğlu büyük adamsın,

çomarlara teröristin kitabını parayla satıp, hdpnin güvenini kazanacaksın..
ön edit;
(bkz: ptt nin selahattin demirtaş kitapları satması/#42705426)
(bkz: turkuvaz grubunun selo demirtaş kitabı satması/#42705186)
-----------------------------------------------

imamoğlu'nun, daha doğrusu istanbul bşb kültür aş'nin yaptığı yanlıştır. umarım bu yanlışlarından dönerler.

bakın, herkesi kendiniz gibi körü körüne bir yere bağlı zannetmeyin, doğruya doğru, yanlışa yanlış demeyi biliriz biz.

tekrar ediyorum, ibb'nin ve imamoğlu'nun bu konudaki tutumu yanlıştır. bir teröristin kitabını satmak kabul edilemez...

evet...imamoğlu'na gömdük...
bir de madalyonun öbür yüzüne bakalım.
bakalım mı oto yıkamacı? yoksa entryi burada bitireyim mi?

az şerefi namusu olan biri varsa aşağıdaki yazdıklarımı da okur o halde...

selahattin demirtaş adlı terörist ve bu teröristin partisi terörist hdp...

şimdi terörist demirtaş nerede?
cezaevinde.

bu iki kitabı nerede yazdı bu?
cezaevinde.

şimdi ben kendimden biliyorum, bitmiş 3 tane kitabım var, vakit fırsat bulup bastıramıyorum.

bu kitap yazan şahıs bu kitabı basabilmek, dağıtabilmek için ne yapması lazım?
izin alması lazım, bandrol alması lazım.

bu izni ve bandrolü nereden alıyor?
tc kültür bakanlığı'ndan.

şimdi bu bahsi geçen kitaplardan biri nisan 2019'da,
diğeri ise kasım 2019'da yayınlanmış.
görsel

bandrolleri alınmış, yayınlanma izni verilmiş.

pek sevgili oto yıkamacı arkadaşım, cahilliğime ver(!). yukarıda aynen şöyle yazmışsın;

--spoiler--
sizlerinde bildiği üzere, silahlı terör örgütü propagandası yapmak suçundan 4 yıl 8 ay hapis cezasına çarptırılmıştı demirtaş! demirtaş'ın bu kitabı atfettiği kişi ise sanırım ankara güvenpark 36 kişinin yaşamını yitirdiği 344 kişinin yaralandığı bombalı terör saldırısının planlayıcısı seher!
--spoiler--

şimdi be güzel kardeşim, madem bu seher denilen şahıs bombalı saldırının planlayıcısı, neden bu kitabın basımına izin veriyorsunuz, bandrol veriyorsunuz, satışa çıkmasına izin veriyorsunuz güzel kardeşim.

hadi seni tenzih ederim.
imamoğlu'nun ibb'si bu kitabı satıyor diye eleştirdik ya.
acaba sen de bu kitaba bandrol veren, satışa çıkmasına müsade edenleri eleştirecek misin?

sen de bizler gibi bir olgunluk sergileyebilecek misin?
bu kitabı satanın da, basanın da, bandrol verenin de, izin verenin de ta amına koyayım diyebilir misin?

ha ayrıca.
bakınız bu bahsettiğin kitapları d&r da satıyor.
https://www.dr.com.tr/Yaz...lahattin-demirtas/s=72869

dur silerlerse ekran görüntüsü de koyayım;
görsel

d&r kimin peki?
al bak kimin;
görsel

7/24 akp götü yalayan a haber'in, sabah'ın da sahibi olan turkuvaz grubu'nun.

yani bebeyim, burada boş milliyetçilik yapmayacaksın, önce kendi kapının önünü süpürüp "kral çıplak" diyeceksin. bak o zaman seni takdir etmezsem namussuzum.

hadi şimdi görelim eleştirilerini...
ekoya oy veren türkçü kardeşlerimizde okusun,

size tanrı dağlarında ulumak çok gelir,

gabarda anırın amk.
malum partiye oy verenler eserinizle gurur duyun.
imamson demirtaşı terörist olarak görmediği için normal.
--- spoiler
sizlerinde bildiği üzere, silahlı terör örgütü propagandası yapmak suçundan 4 yıl 8 ay hapis cezasına çarptırılmıştı demirtaş!
--- spoiler

"bizlerin" böyle bir bilgisi yok, yanlış olmasın:

"eski HDP Eş Genel Başkanı Selahattin Demirtaş, yeni çıkan yargı paketi çerçevesinde, 4 yıl 8 ay ceza aldığı dosyadan tahliye oldu. Ancak Demirtaş'ın başka dosyada tutukluluk hali devam etmesi nedeniyle cezaevinden çıkamayacağı belirtildi"

tahliyesini sağlayan bu yeni yargı paketini kim çıkarttı? ibb değil herhalde?

akp neden demirtaş'ı kesinleşmiş karar olmadan hapiste tutmaya özen gösteriyor? mağdur edilmiş gibi gösteriyor? nobel barış ödülüne hazırlıyor herhalde.
imamoğlu gene kendi ayağına sıkıyor, yere batsın sizin bu pkk - k*rt - hdp sevginiz. allahın belaları.

biri oy uğruna terörist başının kardeşini devlet televizyonuna çıkarır, diğeri pkk götü yalamaktan geri durmaz. allah topunuzun belasını versin sizin, gün gelecek sağ sol farketmeksizin bu yaptığınız şerefsizliklerin cezası teker teker sorulacak orospu çocukları.
Aynı kitap PTT tarafından da satılmış.

görsel
Bunun açıklamasını yapmak bir teröristin kitabının satılması sıvamak manasına gelir.

Lakiinnn aynı kitapların hükümetin yılmaz savunucusu Turkuaz medyaya ait D&R’da satılmasına ses çıkarmamak ise tam manasıyla yavşaklıktır.
iBB maşallah çok çalışıyor, çok çalışıyor ama sadece HDP için çalışıyor!

Yakışıııııırrr!
kültür bakanlığı'nın basım ve yayımına onay verdiği bir kitabın, ibb kitapçılarında ya da herhangi bir kitapçıda satışa sunulmasını nesi sorun? tepkinizi bu kitabı satışa sürenlere değil, bu kitabı basanlara ve yayımlayanlara gösterin.
Kültür bakanlığı gelenleri inceler ve toplumda infial oluşturmayacak her eseri yayınlar.

Fikir özgürlüğü münasebetiyle yapmak da durumundadır.

Ama kültür bakanlığı bir belediyeye de bu kitabı sat demez.

Satan kendi satar. Tercih ibb'nin. %20 de indirimli ha. Kaftancıoğlu tayfası iyi çalışıyor...
Chp , Hdp den gelen oy kaybedilsin istenmiyor.bu durum da chp yi terorist sevicilerin yaninda durmaya onlari desteklemeye istiyor. Ah oy oy oy sen nelere kadirsin.
seçimde zaten işbirliği yaptılar, o sayede kazandı. borcunu ödüyor. napsın.
sıkıntı yok ibb tarafından halkın referandumunu kabul etmeyeceğini söyleyen bir başkan referandumda halk ne bilir diyebiliyor gaf üstüne gaf yapmaya devam ediyor,belediyenin veya seçilenlerin ilk asli görevi ayırt etmeden ötekileştirmeden vatandaşına hizmet vermektir, ben şahsim adına ibb den şeffaf ve hdp ye diet ödemeden istanbula ülkesine hizmet vatandaşını aşağılayıcı söylemlerden uzak bir ırade beklemekteyim.
(bkz: hapisten para kazanmak)
belediyeyi hdp yüzükoyun uzan şuraya dese yapmak zorunda olma konumuna getirenlerin problemidir.
https://m.uludagsozluk.com/e/42704759/

tavşan skini taşa sürtmüş dağı siktim demiş.

zira bu durumsenin beni sklememenden çok benim seni her ortamda itin götüne sokmaktan bıkmam ama senin itin gtündeki o habitattan bıkmaman olabilir.

geçen de benzer bir konuda geldin, böyle yrak kürek konuştun sonra aldın ağzının payını entryni de sildin kaçtın gt oldun biliyorsun. o yüzden yapma böyle şeyler.

ben yazdığımın ardındayım. işsiz, lüzumsuz gereksizin tekisin. bin eksi de alsa silmeyeceğim aha orda entry. kimin dilinin gtüne kaçtığı gt olunca entryi silip kaçanlardan belli o yüzden kelimelerini tart da konuş yoksa yine gt olursun yüzüne bakan olmaz.

başlıklarda aslan kesilip özel mesajla kuzuya dönme. azıcık adam ol, delikanlı ol. sana abi tavsiyesi.
imamoğlu seçim zamanı hdp'den gelen oyların karşılığını veriyor diyebiliriz.
Abdullah Öcalan itinin kitapları için bandrol nereden alınıyor be avanak. Dur ben söyleyeyim. Kültür Bakanlığından. Şimdi gözlerini kapat ve ağzını aç..