bugün

saykoyla birlikte, genelde gençlik, yazlık, alkol ortamlarının en güzel oyunlarından biridir. ortamda yabancı varsa hemen kaynaşılır, hem de geyiktir. herkesin önüne eşit içki koyulur. herkes sırayla bir şeyini itiraf eder, diğer oyuncular o şeyi yapmışlarsa içer, yapmamışsa içmez.
misal; "ben hiç bir fahişeyle yatmadım." burdan sonra bu olayı gerçekleştirenler içkilerinden birer yudum içer. bu döngü içerisindedir.

oyunun türkçe adı ben hiç ya da ben asla da denebilir.
lostta s1x16 da kate ile sawyer oynamıştır bu oyunu.
bir nevi sise cevirmece daha once yapmadiginiz bir seyi soylersiniz ve digerleri belirttiginiz seyi daha once yapmissa tak bir shot atarlar. tabi,biz bunu herkesin onunde bir shot bardagi ve dikkatli ibneler(gozlemci?) olmak uzere oynardik ..genelde kizlari sarhos etmek amac edinildiginden erkekler, kizlarin daha once yapmis olduklarina inandigi birseyi soylerler.daha once bir erkek ile birlikte olmadim gibi..ha keza ayni sekilde kontra ile cevap verirlerdi neyse sarhosluk asamasi gecildikten sonra zaten mayhos gozlerle bakan bir grup kiz ve onlara gore biraz daha ayik olan bir grup erkegin, haydi bize gidelim film izleriz seklinde ucunun nereye varacagi belli atraksiyonlara yelken actiklari gorulur.
içkinin ilerleyen safhalarında "ben hiç sevilmedim ulen" denerek ağlanır.
en güzel tekilayla oynanan ve hızlı oynanırsa keyfi çıkan sır sökücü oyun, içki etkisiyle söylemem dediğiniz şeyleri bu oyunda kulaklarınızda ferketmeden duyuyorsunuz. gerçek anlamda harbi oyunlardan.
şişe çevirmecenin, üniversiteli veya avrupalı veya alkollü versiyonudur.
istediğinizi seçmekte özgürsünüz.