bugün

"hahahaah bu ne mahlas be, ama güzel olmuş" dedirten yeni çaylak. kış mevsimi olması münsebetiyle çilek özleminin sözlüğe yansımı görmekteyiz.
aklıma ne geldi;

--ayrılmalıyız barbaros
-ama askim i love you
--i dont love you barbaros
-bi siktir git aşkım ya hatta go to hell !

yıllar sonra gelen edit; oldukça saçma bir nick altı yazı olmuş. şimdi fark diyorum.
çok şık bir nicke sahip yazar.
3. nesil olmasına rağmen kendini hiç göstermemiş sessiz yazar.
elinden geldiğince düşüncelerini paylaşmaya çalışan yazardır.
bir kaç entrysini görüp takdir ettiğim yazardır. benden 4 önceki neslin yazarıdır. saygı duyarım.
ne güzel isim o öyle. ama ben ı dont love cilek. alerjim var ne yapayım.
bu nick i ne zaman gorsem bende diye cevaplamak geliyor icimden.*
çileksiz bir hayat düşünülemez çünkü. *
cilek severiz. çok hoş bir seçimdir.
birden benim gibi (bkz: üçüncü nesil) sözlüğe dönüş yaptığını düşündüğüm yazar. zira hakkında girilen yazılardan anladığım kadarıyla aşağı yukarı aynı zamanlarda dönüş yapmış bile olabiliriz. bu kadar tesadür şam'da kayısı. kadere selam olsun... ha bi de; en çekici nicklerden birine sahip kendisi, gel de tıkla diye bağırıyor bu nick, biri bunu sustursun.
ara verdikten sonra sahalara geri dönen yazardır evet.
sanıldığı gibi dişi olmayan yazardır.
hoş gelmiş çilek.
izmir aşıgı kadim dost. nam-ı diğer hıncal uluç. derin basketbol bilgisi ve yabancı mankenler konusunda sahip oldugu dipsiz info havuzuyla, cemiyette bu mahlasa fazlasıyla layık gorulmesinden kendısı de oldukca memnundur. bunun yanı sıra kendisi hakkında etiket kelimeler olusturmak gerekirse bunlar muhakkak poker, miranda kerr, bugatti veyron, rakı ve nba olurdu. gonul isterdi ki bu sozcukler arasına iddaa'yı da ekleseydim ancak 4 ayda bir kere tutturulan kuponlarla olmuyor bu işler.
dişi sanılıp yazılmasından bıkan yazardır.
entrylerine yeni yeni rastlamaya başladığım ve çileksever olduğunu düşündüğüm yazar.
son derece kafa dengi yazardır, saatlerce sıkılmadan geyik yapılabilir.
bir çilek sever ve çilek severlerin her daim arkasında olduğu anlayış abidesi yazardır.
1000. entrysini kendi nick altına yazmış olan yazardır.
girdilerini sayan çok zeki yazar, 1000. girdisini kesin tuvalette girmiştir bir girdi ancak bu kadar güzel yapılır. haydi hep beraber bağırarak söylüyoruz;

bıraaaavoooo aaaayyy laaavvvv yuuuu çileeeeeeek.
(#7985694 ) cuk diye ayarı vermiştir. ellerine sağlık.
sabah sabah gözüme pek sevimli gelmiş nick e sahip yazar.
(#12327811) entry'si ile helal olsun dedirtmiştir.
(bkz: helal olsun)
hayat kısa, karıştır yenebilecek ne varsa felsefesinin öncülerinden olan yazardır.
(#12336854) çileği farklı anlamda kullanan yazardır. başarılıdır.