bugün

entry'ler (518)

birden bir ses kıyamete son bir saat derse

asıl kıyametin koptuğu an geçekleşir. kıyamet koptuğunda bir anda herşey yerle bir olur hayat son bulur kısa süreli acı çekilir. fakat o son 1 saatin her anı o kıyameti an ve an yaşayacağın, beyninde kurgulayacağın, ölümün getirdiği korkuyu yaşayacağın, ömür boyu aklını koruduğun halde o bir saat içinde aklını yitirebileceğin yani kısacası asıl kıyameti yaşayacağın andır.

kıllı bacaklarıyla şort giyen erkek

göğüs kıllarının omuzlara taşıp apolet şeklinde duran erkeklerin askılı atlet giymesi ile karşılaştırıldığında oldukça doğal bir olaydır.

eve dönen üniversitelilerin facebook iletileri

eğer yurtta yada bekar evinde kalıyorsa; off yaa negüzel hatunların içindeydik düştük yine sapların içine dercesine " the fuck house" olabilir.

kendini sunmak

kişilerin yer, mekan ve içinde bulunduğu şartlara göre kendisini apaçık ortaya koyması durumudur.

örneğin;

kadının kendisini kocasına sunmak.
bir fahişenin müşterisine kendisini sunması vb..

sabahın 7 sinde depremle uyanmak

depremle kalkamayan, gözlerini hayata tekrardan son bir bakış atıp son sözlerini dahi söyleme fırsatı bulamayan onca insan akla geldiğinde oldukça şanslı olunan durumdur.

minibüsteki ön koltuklar

kadınların oturmasının pekte hoş görülşmediği ve oturması tavsiye edilmeyen bir koltuktur.

ogün samast ın çocuk mahkemesinde yargılanması

avukat ordusuyla gerçekleştirilebilecek bir durumdur. bu durum fazlasıyla kendilerinde mevcut olduğu için sanırım oldukça sıradan bir durum haline geliyor.

insanı uyuz eden cevaplar

kimi zaman sanane , kimi zaman ise he he denilmesi olsada en etkilisi hiç cevap vermemek olsa gerek.

dibe vurmuş insanın yapacağı ilk şey

dibe vurmanın hayatın sonu olmadığını anlayıp bir an önce kendisini toparlamak ve motive etmek olabilir kanımca.

ayrılık

havada hasret, özlem ve derin bir korku.. ay gökyüzüne küsmüş, yıldızlar öksüz, geceler yalnız ve dipsiz, öyle bir korku ki bu; hava karardığında yeri göğü ışıl ışıl parlatan, eşi benzeri bulunmayan, aydınlığın abidesi olan o şaşalı ay bile perdesini çekmiş usulca, içten içe ağlıyor. nedenmi çünkü çünkü sen yoksun be gülüm sen yoksunnn... ay ışıksız, gündüz güneşsiz ve ben sensiz... (seloojann)

şiir

havada hasret, özlem ve derin bir korku.. ay gökyüzüne küsmüş, yıldızlar öksüz, geceler yalnız ve dipsiz, öyle bir korku ki bu; hava karardığında yeri göğü ışıl ışıl parlatan, eşi benzeri bulunmayan, aydınlığın abidesi olan o şaşalı ay bile perdesini çekmiş usulca, içten içe ağlıyor. nedenmi çünkü çünkü sen yoksun be gülüm sen yoksunnn... ay ışıksız, gündüz güneşsiz ve ben sensiz... (seloojann)

yalnızlık

cehennemde yer kalmaması

israil in başlattığı kampanyadır. kendilerine başarılar dileriz.

en sevimli hayvan türleri

panda * .

bir kadına ait olmak isteyen erkek

hemen hemen her erkekte olan bir düşüncedir efenim karşılığını bulamadıkları için bu düşünceden de vazgeçmektedirler.

sözlük yazarlarının aşk itirafları

aşık olamıyorum ne yaptıysam aşık olamıyorum, sorun bendemi karşıma çıkanlardamı bilemiyorum.

yağmur altında ıslanırken düşünülenler

allahım sana geliyorum ne zaman durucan bu yağmur * .

çin mallarını kötüleyip çin malı almak

daha önceden bu konuda kazık yediği halde hala akıllanmayıp iki güzel söze kanan insandır aynı zamanda.

çin mallarını kötüleyip çin malı almak

kanserojen madde içerdiğini, kalitesiz ve arızalı ürünler olduğunu söyleyip, sıkışınca kendini çin malı alırken bulma durumudur. günümüzde oldukça sık karşılaşılan bir durudumdur.

örneğin; çin malı telefonların hem ucuz hemde çok fonksiyonlu özelliğe sahip olmasından dolayı tercih edilme durumu oldukça fazladır.

bugün sevgilin için ne yaptın

sevgilim hayallerimde yaşadığı için daha çok hayal görerek hayyalerimi ve içimdeki sevgiyi büyüttüm...