bugün

sevdiğim yazar. düşünce yapımız aynı. özellikle de kazık konusu. *
tespitleri çok iyidir.

takipteyim.
#12363811 entrysi ile aseksüel olduğunu düşündüğüm.
(bkz: cilekli turta) oy löv yöe. *
(#12336854) çileği farklı anlamda kullanan yazardır. başarılıdır.
hayat kısa, karıştır yenebilecek ne varsa felsefesinin öncülerinden olan yazardır.
(#12327811) entry'si ile helal olsun dedirtmiştir.
(bkz: helal olsun)
sabah sabah gözüme pek sevimli gelmiş nick e sahip yazar.
(#7985694 ) cuk diye ayarı vermiştir. ellerine sağlık.
girdilerini sayan çok zeki yazar, 1000. girdisini kesin tuvalette girmiştir bir girdi ancak bu kadar güzel yapılır. haydi hep beraber bağırarak söylüyoruz;

bıraaaavoooo aaaayyy laaavvvv yuuuu çileeeeeeek.
1000. entrysini kendi nick altına yazmış olan yazardır.
bir çilek sever ve çilek severlerin her daim arkasında olduğu anlayış abidesi yazardır.
son derece kafa dengi yazardır, saatlerce sıkılmadan geyik yapılabilir.
entrylerine yeni yeni rastlamaya başladığım ve çileksever olduğunu düşündüğüm yazar.
dişi sanılıp yazılmasından bıkan yazardır.
izmir aşıgı kadim dost. nam-ı diğer hıncal uluç. derin basketbol bilgisi ve yabancı mankenler konusunda sahip oldugu dipsiz info havuzuyla, cemiyette bu mahlasa fazlasıyla layık gorulmesinden kendısı de oldukca memnundur. bunun yanı sıra kendisi hakkında etiket kelimeler olusturmak gerekirse bunlar muhakkak poker, miranda kerr, bugatti veyron, rakı ve nba olurdu. gonul isterdi ki bu sozcukler arasına iddaa'yı da ekleseydim ancak 4 ayda bir kere tutturulan kuponlarla olmuyor bu işler.
hoş gelmiş çilek.
sanıldığı gibi dişi olmayan yazardır.
ara verdikten sonra sahalara geri dönen yazardır evet.
birden benim gibi (bkz: üçüncü nesil) sözlüğe dönüş yaptığını düşündüğüm yazar. zira hakkında girilen yazılardan anladığım kadarıyla aşağı yukarı aynı zamanlarda dönüş yapmış bile olabiliriz. bu kadar tesadür şam'da kayısı. kadere selam olsun... ha bi de; en çekici nicklerden birine sahip kendisi, gel de tıkla diye bağırıyor bu nick, biri bunu sustursun.
cilek severiz. çok hoş bir seçimdir.
çileksiz bir hayat düşünülemez çünkü. *
bu nick i ne zaman gorsem bende diye cevaplamak geliyor icimden.*
ne güzel isim o öyle. ama ben ı dont love cilek. alerjim var ne yapayım.
bir kaç entrysini görüp takdir ettiğim yazardır. benden 4 önceki neslin yazarıdır. saygı duyarım.