bugün

hürriyet gazetesinin cumartesi - pazar günleri 50 kuruş farkla * sevilen filmlerin dvdlerini verdiği kulübüdür. bu hafta sonu home of the brave dvdsini * vermektedir. *
bugün de okurlarına the contract filmini hediye eden kulüptür.
artık yeni transferler yapma zamanı gelmiş olan kulüp. çünkü daha önce verdiği filmleri vermeye başladı.
arşivini genişletmek isteyenlerin her hafta takip etmesi gereken, korsana hayır kampanyası ile arasıra iyi filmler veren kulüp.
bu hafta* milyoner filmini vericekler.
hürriyetle birlikte 2 tl...
bu haftaki slumdog millionaire'den sonra şu filmlerin dvdsini verecek olan kulüp:*

-the human stain
-godsend
-caramel
-underworld evolution
-black cat white cat
-the ninth gate
-next
-die falscher
-city of god*
-volver
-girl with a pearl earring
-the sea inside
-match point
-mr and mrs smith
-the burning plain
bu hafta rezervuar köpekleri ve paramparça aşklar köpekler'i verecek inşallah. sağdan soldan çekip kopyalamak yerine 1.50 tl'ye * mis gibi dvd sahibi olursunuz.
aynı filmleri zaman gecince tekrar tekrar farklı kapak ve farklı dillerdeki isimleriyle halka yutturmaya calısan uyanıkların kulubudur. * *
not: dağıtımında çalıştım yaysat ın ordan biliyorum.
sözlük sayesinde duyduğum bundan sonra takip edeceğim bir hürriyet çalışmasıdır. city of god'ı verirseler kaçırmam.
31 ocak pazar günü için takipçilerine rezervuar köpekleri ve paramparça aşklar ve köpekleri vermiştir. ve böylelikle bizleri köpek içinde bırakmıştır. dileyen için geliyor;

(bkz: senin kafanı kırarım köpek)
(bkz: i broke your heads dog)
korsana güzel bir alternatif.
hiç bitmemesi, hep devam etmesi dilenen kulüp. verdiği filmler kaliteli, fiyatları da bedava sınırının altındadır.
Her hafta sonu 2 dvd film veren ve filmlerin tanesini 2.25tlye gazeteyle bereber satan, Resorvoir Dogs, Requiem For a Dream, Cidade de Deus gibi filmler vermiş ve kulübüne yeni filmler ekleyen film severlerin takip etmesi gereken güzel bir kulüp.
gazeteyi istemeden alırsanız tanesi 1.50 tl'ye mis gibi filmleri alabiliyorsunuz.
cumartesi pazar pek çok film aldım. gazetenin güzel düşüncesiydi. ama internet çıktı yiğitlik bozuldu.
devam ediyor mu hala merak ettiğim kulüp. dvdlik yapıyorum alırsam böyle çok güzel olacak ama devam ediyor mu nereden alıyoruz pek fikir sahibi değilim, umarım devam ediyordur.