1. 1.
  kurtadam vampir çatışmasının ikinci filmi. kate beckinsale ve scott speedman başrolleri paylaşıyor. ilkine göre daha güzel olan filmde kate beckinsale da ayrıca seyre değer.
  ... shawnshank
 2. 2.
  film 2005 yapımı olmasına rağmen dağıtımcı şirketlerin gözden kaçırmaları yüzünden midir anlaşılamayan lycan -wampir karşılaşmasını en güzel işleyen underworld evolution, daha geçen hafta sinemalarda gösterime girmiştir. hastası olan herkes filmi bir şekilde izleme fırsatı bulduğu için çoğu fanatiğin bu geç kalışı öfkeyle karşıladığı düşünülmektedir.
  ... peytonpeyton
 3. 3.
  yaklaşık 1 sene önce hırs yapıp divx'ini bulup seyrettiğim, ilk filme göre konu biraz daha dağılmış ama görsel efektler ve aksiyon sahneleri bakımından ilk filme fark atan, kate beckinsale e tekrar aşık olunan arşivlik...
  1 ... phyxius
 4. 4.
  insan hiç kurtadam yada vampir olabilir mi ne kadar saçma ve olmayacak şeyler diye bir önyargı barındırmadığınız sürece hoşunuza gidecek iyi bir aksiyon
  1 ... fdngnr
 5. 5.
  ilki kadar başarılı olmayan film. ilkinde hikaye daha ön plandaydı ve her şey eşit dozdaydı. bu bölümde görsel efektler ve aksiyon sahneleri filmin konusunun önüne geçmiş. ve olmamış.
  ... pulp fiction
 6. 6.
  ara allah ara dvdsinin bile hiçbir yerde bulunmadığı çıldırtan filmdir. dvdsinin çıkartılmamasındaki etken nedir peki? duyunca nası ya diye aklımdan saçma sapan şeylerin geçtiği,ve bolca küfür ettiğim sepep; filmin aşırı kanlı olası yüzünden basılmaması.e porno filmler çatır çatır basılıyor da aklımdan geçen ilk hedeydi. internet üzerinden indiricende alt yazısını eklicende derken uğraşmadığım en son korsan bir altyazılı dvd ile elime geçen, izlerken şekilden şekile girdiğim, uzun ara verdiğim için kişileri ve konuyu zor anladığım, daha matrix vari sahneler beklediğim halde jan klod vandamsı döğüş sahneleriyle beni hayal kırıklığına uğratmış. efektleriyle büyülemiş. yine de güzeldi dediğim devam filmidir *.
  ... kuresel ashirma
 7. 7.
  atreyu tarafından süper bir soundtrack'e sahip film. (bkz: her portrait in black)
  ... orn wan kenobi
 8. 8.
  filmin sine-kritiği için:
  http://www.sinemaestro.co...w&id=61&Itemid=42
  ... myhosh
 9. 9.
  atmosferini etkileyici bulduğum, müziğini beğendiğim, senaryosuna da iyi not verdiğim ancak bana tam olarak beklediğim zevki yaşatamamış filmdir. açıkçası filmde biraz daha gizemli bir hava istiyordum ben. vampirler ve kurtadamların tarihleri ile ilgili biraz daha bahsedilmesi benim gibi fantastik sinema sever birini daha memnun ederdi. aynı zamanda vampir ve lycanlar arasındaki kılıçlı kalkanlı savaşın daha büyük çapta ve daha geniş savaş görüntüleri eşliğinde sunulması orgazm olmama sebep olabilirdi. ama olsun, sevdim bu filmi. bir kez daha izlerim diyeceğim filmlerden biri. kısacası daha iyi olabilirdi ama bu hali de iyi. türün severlerine tavsiye ederim.
  ... 101 numarali adam
 10. 10.
  Bir kaç kez izlediğim bir film. Marcusa hastayım. Bir adam bu kadar taşıyabilirdi. Böyle bir rolü. Bu arada babasını öldürürken sarf ettiği replik hala aklımdadır.

  - yeni dünyanın tanrısı ben olacağım. Ve gerçek tanrının babası yoktur.
  ... sukmydeeknow