zeki kadın görmeyen bünyenin bile inanmayacağı önermedir.
hurafedir. inanmayınız.
macyevelli'nin hükümdar adlı eserini kavrayarak okuduğuna inandığım insandır.
diğer türk kadınlarına hakarettir.
kime göre? neye göre? haydi onu geçtim, neye dayanarak? diye sorulası tespit. Bir gidiniz ya. magazin dünyasından 2 kişiye laf sokunca zeki olunuyorsa ajdar denilen kımıl zararlısı daha zekidir.
20 yıldır türkiyenin en güzel kadını olduğuna inandırabildiğine göre doğru önermedir.
(bkz: hulya avsar in hayvanlik yaptim demesi)
"koyunun olmadigi yerde keciye abdurrahman celebi derler" lafını akla getiren hurafe.
yıllardır kendisini gündemden düşürtmeyerek zeki olduğunu ispatlamış kadındır. akıllı olup olmadığı tartışılır. ama zeki olduğu değil...
tespit edeni gozunden opturen durumdur.

kisisel konuscam, isteyen alinsin uzerine;
yahu hic mi zeki kadin gormedin yoksa hulya avsar senden daha mi zeki? zeki kadin gormedim diyorsan biraz disari bak, su emo-goth kizlar bile daha zeki; ama senden zeki diyorsan senin iq 75'in altinda o zaman.*, *.*
o zaman bende paris hilton un dunyanin en seksi kadini olmasi diyorum. *
insanın bir tarafıyla gülmesine sebep olan komik iddia.
(bkz: bush un dunyanın en iyi kalpli insanı olması)
(bkz: yok artık lebron james)
ulkeyi terk etme sebeplerinden biridir.
zeki kadın görmemiş olsak bize yuttaracaklar diyorum sadece..
bu kararin kime ait oldugunu merak ettiren önermedir. hülya avsar'in kendi fikriyse zaten dikkate almak gereksizdir. yok kendi fikri degilse de biri cidden boyle bir sav attiysa ortaya oncelikle bu kişinin zekasiyla ilgili testler yapilmalidir. zira hulya avsar kendisini surekli meydanda tutarak zekilik derecesi hakkinda fikir sahibi olmamiza onayak olmustur.
türk kadınına yapılmış en büyük hakaretlerden birisidir.
türkiye'deki maksimum iq puanının 15-16 olduğunu gösterir. bilemedin 20 ossun. en azından kadınlarda. *
en zeki kadını Hülya Avşar ise vay bu Türkiye'nin haline denilesi hadise.
(bkz: cehaletin zekilikle taçlandırılması)
(bkz: t bag in dünyanın en mülayim insanı olması)
hülya avşar ne söylediği gibi bu ülkenin en güzel hanımıdır ne de en zeki hanımı. kendisi sadece şartları doğru değerlendirmiş, gündemi nasıl meşgul edeceğini çok iyi bilen ve bu konuda nerdeyse ihtisas yapmış bir hanımefendidir. ha eğer bir yerlere gelebilmek için çok zeki olunmalıdır önermesini ortaya atacak olan varsa,
(bkz: forrest gump)
türkiye zela seviyesi hakkında kötü düşüncelere sebep olacak durumdur.
"kuyunun dibindeki kurbağalar dünyayı kuyunun ağzı kadar sanarlarmış" özlü sözüne uygun önermedir.
can egrisi tabanlarda olacak durumdur.