bugün

90'lar itibariyle müzik piyasasını ele geçiren ve kral tv kültürünün önemli komponentlerinden birini oluşturan çizgi.
birbirine benzer ve birbirinden ayrı noktaları muhakkak vardır ama kesin olan nokta, hitap ettikleri kitlenin aynı oluşu.
(bkz: bitikler)**
hiçbiri müzisyen ya da sanatçı olmayıp sadece şarkı söylerlerdi.
azeriler hayrandır bu dörtlemeye.
konserve...
aynı familya.
içlerinden sadece sibel can sesi açısından daha iyi.
ama şimdiki temennimiz bizi bizimle bırakmaları mümkünse orta da hiç görünmemeleri.
bu iş bitti hepsi için, bunu ne kadar çabuk kabul ederlerse kendileri için o kadar iyi.

(edit):ben yanılmışım, yüce türk halkı sizi çok ama çok seviyor. bu kadar eksiden anladığım bu. buyurun memleket sizin, gerdirin yüzünüzü ve olağanüstü sesiniz ve özelliklerinizle ölene kadar devam edin, hatta öldükten sonra bile dinlesinler sizi, memleketimizin müstesna sanat abideleri.
(bkz: estetik)
(bkz: botoks)
(bkz: diyet)
(bkz: selülit)
(bkz: bikiniyle yakalanma)
(bkz: yağ aldırma)
(bkz: iğrenç sahne kıyafetleri)

en belirgin özellikleri.
muhteşem 4lü olmaları dışında kavgaları meşurdur.Hepsinin farklı özellikleri vardır.
soyağacında bacılardır.
1-gülben ergen
2-hülya avşar
3-sibel can
4-seda sayan

şeklinde sıralamasını yaptığım şöhretli insanların isimleri.

neyin sıralamasını yaptım söylemem ama.
bir magazin programının olmazsa olmazlarından.
(bkz: mahsun ibo izzet alişan özcan)*
birisini seç deseler düşünmeden sibel can derdim. yıllanmış şarap gibi. yaşlandıkça güzelleşiyor. biraz kilo sorunu var ama idare ederiz artık.
şöyle içten seven saygı duyanın olmadığı eğlencelik zaman kayıpları.
aşcı uşağı, uşak şoförü, şoför aşcıyı, sonra hepsi uşağı....
Şu şekilde özetleyebiliriz:
Hülya avşar: Kendini türkiye'nin en güzel kadını sanan varlık.
sibel can: üç çocuk sahibi olmasına rağmen orasını burasını teşhir etmekten hoşlanan anaç kadın.
gülben ergen: diğer üçüne göre daha oturaklı.
seda sayan: kaçıncı kocaya vardığı türk insanı tarafından takip edilemeyen hürmüz.
(bkz: erkekseniz teker teker gelin)
(bkz: al birini vur ötekine)
yazarken bile çekindim kendimce. malum isimler incir çekirdeğini doldurmuyor diyerek.
gazino kültürü sırasında çok iş yapmış eski peynirler.
(bkz: medya canavarları)
(bkz: güzel ayaklı ünlü kadınlar) *
(bkz: medya canavarları)
(bkz: ebru gündeş)?
10 yıl görmesem, dinlemesem bir kere "ne oldu ona yahu, nereye kayboldu?" demeyeceğim dörtlü.*
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar