bugün

O tip şeyleri sizin kafaniz üretir.
zeyd olayı bir yana, muhammed in yazdığı kitapta şu yazıya yer verilmiş,
(33/ahzâb-50: ey peygamber! mehirlerini verdiğin hanımlarını, allah'ın sana ganimet olarak verdiği ve elinin altında bulunan cariyeleri, amcanın, halanın, dayının ve teyzenin seninle beraber göç eden kızlarını sana helâl kıldık
özet: ey müho, istediğin kadını silkme hakkına sahipsin

bunu boşuna yazmadığına göre birilerinin eşini kardeşini annesini silkme talebinde bulundu, ve bunu reddedenleri 'allah ın ayetini' inkar etmekle suçladı,
müho: kız kardeşini silkmek istiyorum.
şahıs: ne diyorsun sen ?
müho: tanrı ile görüştüm, istediğimi silkebileceğini söyledi. ver çabuk kardeşini
şahıs: olmaz.
müho: allah ın ayetine karşı çıkıyorsun, kafirsin ve öldürülüp, cehennem de yanacaksın.

bir çoban kapıma dayanıp bunu kardeşim için istese, onu tekbirler getirterek beceririm. haddini aşma çoban.
Müslüman olmayanların doluştuğu başlık. Gidin kum havuzunda oynayın. O pis ağzınızı da yıkayın.
--spoiler--
haydaaaaa.
--spoiler--
"abicim sence de biraz bokunu çıkarmadın mı?" derdim.
bazen sabrım taşma noktasına geliyor. bu kadar aklı kıt, zekası geri salağın oksinen alıp vermesine tahammül edemiyorum. sorsan ne ahlak felsefesini bilir, ne islam dinini bilir; burada cehalet kusuyor embesil. duygu durum bozukluğu yaşayan tepkisel, sünni ateistlere karşı hakaretten başka çare kalmıyor.

aynı şeytani kaynaklardan beslendiğiniz mezheplerle birlikte birbirinizi yok edeceksiniz inşallah.

sünni ateistler için; (#37529999)
Olayı çarpıtarak insanları kışkırtıp galeyana getirmek, iftira atmak, bir peygamberi (s.a.s.) karalamak ancak ve ancak münafıklara yakışan bir harekettir. Hz peygamberin üzerinden islama müslümanların ailesine ırzına namusuna şerefine haysiyetine saldırmak ise şerefsiz namussuz haysiyetsiz adi pisliklerin ancak böyle ücra köşelerde klavyenin arkasından alçakça kalleşçe korkakça yapabilecekleri tam bir orospu çocukluğudur. Bu orospu çocuklarını 40 tane orospu bir araya gelse doğuramaz.
ben de peygamberim kapışalım amk derdim.
Reddedecek insan reddeder.
Simdi soyle; muslumanlar hz peygamberi cok sever, onu ve onun elciligini yaptigi dini korumak adina hayatini verir. Birini cok seviyorum diye esini o kisiye niye peskes ceksin?

Bak ben bunu baska bir ornekle aciklayim.
Basligi lawn and order mahlasli yazar acmis. Affina siginarak onu ornegimde kullanacagim...

Bu arkadasin dini inanci olmadigini varsayiyorum ustteki yazdiklarindan. Simdi lwo'in hayatinda en sevdigi erkek babasi olsun su halde. Farzedelim ki babasi icin gozunu kirpmadan hayatini versin. Oyle cok seviyor babasini.
Babasi bigun geldi "oglum su senin kariyi ver de bi kayayim" dedi, ya da bosanmasini istedi ve kendi nikahina alip oyle kaymak istedi arkadasin karisina. Kendi babasi diyor lan bunu, canindan cok sevdigi babasi. Sen evlenicen coluk cocuk sahibi olucan sonra gelecek lawn and order'in canindan cok sevdigi babasi lawn and order'in karisina kayacak. Olur mu boyle bir sey?

O kisi babasi degil de canindan cok sevdigi kardesi de olabilirdi, ya da kan kardesi. Sonucta cok sevdigi bir lawn and order'in karisina kayacak, esas mesele bu. Neyse ben bilemem, kendi cevap versin.
"sakin ol şampiyon şimdi o elindeki penisi yere bırak" derdim.
siktiri basardım.
her kusu siktin gözünü benimkine diktin he derdim.
sizin zihniyetle peygamberin zihniyeti bir degil canim.
herkes işine baksın hacı amca derdim. git hadis geliştir, milletin karısına kızına yazılma diye eklerdim.
Şimdi burada cahiliye devrine dair sadece kız çocukları gömülürdüden, putlara taparlardıdan başka bir şey bilmeyen insanların gelip de Hz. Peygamber hakkında atıp tutması, yobazlığın ta kendisidir. Bahsettiğim o dönemin şartlarıdır.

Arkadaşlar, cahiliye döneminde kabilecilik vardı. Bunlarda hür, mevali (azat olmuş veya kabile sığınmış kişiler), kölelerden oluşurdu. Hür insan ve kölenin evlenmesi imkansızdı hakeza mevali ile hür de evlenemezdi. Yani denklik (küfuv) şartı vardı. Bu bir örf.

Hz. Zeyd ve Hz.Zeyneb arasındaki anlaşmazlığın sebebi buydu. Ayrıca burada detaylı açıklama yapan arkadaşlarda olayı gayet net bir şekilde izah etmiş.

Bir de akıllının biri demiş ki üst üste savaşa gönderiyordu, Hz. Zeyd'in ölmesini istiyordu. Kaynak: beyin olmadığı kesin.