bugün

her ne kadar tanımasamda yolu açık olsun yazarı.
(bkz: türklere anadolu çomarı diyen orospu çocuğu) başlığına girdiği entryde türklere ağır hakaretler eden yazar. moderasyonun ilgilenip gerekeni yapmasi gerekiyor.
karmayı sikine takmayan yazar. kıskanç orospu çocuklarından eksi alması onu kızdırmamış mutlu etmiştir.
(#23779851) karma kasan asosyal. eksi alınca küfre başvurmuş.
bilimsel başlıkta girdiğim entry deki ironiyi kaçırmış yazar.
bugün öğrencilerime bahsettiğim durum. namazı ecstasy haline getiren şey.
(#5175879) şirine hakkındaki söylentileri oturup ciddi bir yazı yazarak çürütmüş kişi. şukuladım. eşek kadar adamlar olsakta şirine'ye laf ettirmeyiz.*
ilginç birine benziyor.
güzel düşüncelerinden dolayı minnet duyulan yazar.
sevilen bir yazar.
ince görenleri gören yazar. bilardo oynarken de ters falso ile ince görürdüm ben.**
ismini her gördüğüm de huzur bulduğum yazar.

not: tanımıyorum. platonik (bkz: swh)
burcu esmersoy'un aldatan sevgilisidir.

(#18442360)
tanımam etmem yazarı. #16017546 ama bu entarisi çohoş olmuş o konuda benim gibi düşünen birini bulmak biraz zordu. buldum.
güzel ayar vermiş olan yazardır. tebrik ediyorum.

(#16015187)
bazı tespitleri dikkatimi çeken ve takdirimizi kazanan yazardır. hayvan tespiti (#15892453) tamamen yerindedir ve katılmamak elde değildir.
(#15892463) hayvanlarla muhattap olmayan yazar.
(#15892453) hakkını savunuyorum yazar.
uzun zamandır giden gelenin olmadığı nickaltımı şenlendiren yazar. sağ olsun eksik olmasın allah razı olsun tuttuğu çeyrek altın olsun az pişmiş olsun.
(#15424382) görüşleri takdir edilen yazardır.
(#15223159) erkekleri iyi tanıyan biri.
(bkz: osmanoğlu hanedanı/#15081343) çıkarıp masaya koymuş yazar.

ama çoluk çocuğun arasında ortalıkta bırakmaması lazım böyle şeyleri.*
sağolsun yazarı.nick altı başlığımı açtığından ve bana hosgeldin dediğinden,entarilerinde sözünü esirgemediginden.
tdk terk tanımına uymaya çalışan ama faka basan yazar kardeşimizdir. *
(#12965251) gece gece tebessüm ettirmiştir, hem düşündürmüş hem güldürmüştür.