üzerinde çok durulan ödüllü film.Merak edilesi doğrusu.
Harika bir film ve tabi ki millet am sik göt yazmaktan buraya bir şey yazmamış. Filmin künyesini heryerden bulursunuz oyunculuk harika ödüller ortada zaten derken derken izleyin izletin bazen ne güzel seviyor insanlar nelere inanabiliyor ve sonra gerÇek hayat.
Üzerinde çok çok düşünülmesi gereken bir film. Hani hep o sanat içeriği yoğun filmlerde olur ya bi kasvet aynen o var filmde ama onun dışında da cok sey var. Alışılmışın dışında konusu zaten insani içine çekiyor. Hani biz çok aliskinizdir o kötü adamin ben kotuyum iyininse ben iyiyim diye bagirdigi filmlere bu film iste oyle degil. Bu film çokça hayat aslında. Bir bebek sahibi olmanın onu yetistirmenin belki de hiç düşünmediğiniz yönlerini ortaya koyuyor. Siz diyorsunuz ki aşk film birden sizi baska bir duyguya sürüklüyor bu sefer diyorsunuz annelik hemen baska bir duygu. Ayni hayat gibi hem her sey cok net hem de ayni zamanda cok belirsiz. Merak ettim acaba sozlugum yazarlari ne düşünmüş bu film hakkinda diye ama gel gor ki yazan eden olmamış. Neyse ben bu tarz farkli farkli kokan filmleri genelde hemen sevemem ama bunu guzel bulduğumu belirtebilirim tabi aklimda çokça soru isareti de mevcut.