1. 1.
  istediğiniz zaman ve istediğiniz yerde fotoğraf ve video çekerek Ultra Vision Leica Dörtlü Kamera ile kendinizi anlatın. En yeni Kirin 990 5G işlemcisi ile hız ve güç deneyiminizde devrim yaratın. Yenilikçi tasarım ile görsel dünyanızı ve ergonomik rahatlığınızı iyileştirir. HUAWEI P40 Pro ile şimdiyi ve geleceği keşfedin.

  Akan suyun güzelliğinden ilham alan Quad-Curve Overflow Display1, hayal gücünün engellerinin ortadan kaldırıyor. Ayrıca 90 Hz yenileme hızıyla ekranının her yerinde sürükleyici manzaranın tadını çıkarabilirsiniz. Orta çerçevesi ve koruyucu yuvarlak köşeler uyumu gözlerinizle hissedin.

  Doğanın saflığını yansıtan HUAWEI P40 Pro, Deep Sea Blue, Ice White, Black, Blush Gold and Silver Fores gibi doğal renklerini sunar. Işığı kıran mat yüzey, her gölgede zarafeti ve iç huzuru ortaya verir, hafif derinlik hissini ortaya çıkarır.

  50 MP SuperSensing Ana Kamera
  1/1.28 inç Ultra Vision Sensor
  RYYB renk filtresi
  Octa PD Autofocus
  Süper netlik için yoğun ışığı ve ayrıntıyı yakalayın

  12 MP Telefoto Kamera
  5x Optik Yakınlaştırma2
  10x Hybrid Yakınlaştırma3
  50x Maksimum Yakınlaştırma
  Görünmeyen ayrıntılar için uzaklığı ortadan kaldırın.

  40 MP Geniş Açılı Sine Kamera
  1/1.54 inç sensör
  4K düşük ışıklı video
  Telefoto video
  Ultra Ağır çekim video
  Hızlandırılmış video
  Çoklu özelliklerle sinematik video kamera.

  3D Depth Sensing Camera
  Gerçek zamanlı derinliği algılama
  Profesyonel düzeyde bokeh efekti oluşturun.

  Sektörde öncü 1/1.28 inç sensör, 2.44 μm süper geniş piksel boyutuyla artık akıllı telefonlarda görünüyor. Ayrıca RYYB renk filtresi dizisi, büyük ışık, yüksek dinamik aralık ve düşük gürültü sunuyor. 4'ü 1 arada piksel gruplama ve Octa PD Otomatik Odaklamayı destekleyen 50 MP ana kamera, ortam karmaşıklığı ve ışık koşullarına bakılmaksızın süper netlikte çekimi hassas ayrıntılarla yeniden tanımlıyor. Yükseltilmiş ISP ve NPU ile desteklenen HUAWEI XD Fusion Engine, büyük miktarda bilgiyi hızlı bir şekilde işleme ve gündüz veya gece her resim için piksel düzeyinde olağanüstü netliği artırma konusunda tamamen yetkin.

  Gözlerinizin şaşırtıcı ayrıntılardan ayrılamadığı gibi 50 MP ana kamera ile muhteşem manzaranın tadını çıkarın. Çerçeveden herhangi bir küçük parçayı büyütün ve zengin doku ve renkle harika bir çekim elde edin.

  HUAWEI Ultra Vision Sensor sayesinde karanlıkta bile gülümsemenizi, şık elbisenizi veya yansımanızı keskin renklerle çekebilirsiniz. Hikayenin içindeki hikayeyi keşfedin

  SuperZoom periskop tasarımı, kompakt gövdeye birkaç lens takılmasıyla bilinir. Böylece nesneleri gözünüzün hemen önünden, gözden uzak bir yere kadar açıkça görebilirsiniz. Yenilikçi RYYB sensörü, düşük ışıkta bile %404 oranın daha fazla ışık ve netlik sağlar. Geliştirilmiş AIS plus OIS, 50x öğesine kadar rakipsiz yakınlaştırma performansı sağlar.

  HUAWEI P40 Pro'nun Ultra Vision ve Multi-Spectrum özellileriyle geliştirilmiş ana kamerası, Yapay Zeka algoritmasından faydalanarak renkleri %45 daha iyi sağlar ve ortamdaki insanların analizini ve segmentasyonunu hassas şekilde yapabilir. Piksel seviyesi geliştirme ile orijinal görüntüyü mükemmel aydınlatma, doğal renk ve keskin ayrıntılarla yeniden canlandırır. Herhangi bir zamanda veya sahnede herkes için her zaman yüksek kaliteli portre fotoğrafları çekmeye hazır olun.

  Yeni otomatik odaklı yükseltilmiş yüksek çözünürlüklü 32 MP ön kamera ve IR derin kamera grubu doğal bokeh efekti sayesinde iyi selfie’ler çekmek için yakından çalışır. Aydınlatma, ten rengi ve doku ayrıntılarındaki akıllı iyileştirme, selfie çekmeyi sevmeniz için daha hassas ve kişisel hale getirilmiştir.

  Yapay Zeka hareket algoritması duruş ve ifade özelliklerini algılar ve tanır. Birçok 4K hareketli fotoğraf çekmesi yaklaşık 1,7 saniye* alır. Gallery Edit özelliği en iyi an için 1-3 fotoğraf önerir.

  Gallery Edit'in Yapay Zeka özelliği birkaç kareyi bir araya getirerek yoldan geçenleri5 kaldırabilir. Böylece temiz bir arka planınız olur ve odak noktası tamamen öne çıkar.

  Işık yansımasının güzel bir fotoğrafı mahvetmesine izin vermeyin. Galeri'ye gidin, AI'nin Düzenleme özelliği, belirli bir katmanı kaldırarak düzeltmenize yardımcı olur.

  Yenilikçi RYYB sensörlü profesyonel 40 MP geniş açılı sine 16-in-1 kamera, sinematik videolar hazırlarken yaratıcılığınızı ortaya çıkarmanızı sağlar. Birçok film özelliği ile hem arka hem de ön kameralarla 4K yüksek çözünürlüklü videolar kaydedebilir, geçen anları ve hayatın huzurunu yakalayabilir veya hikayeleri farklı şekillerde anlatmak için mesafeyi yakınlaştırabilirsiniz.

  Her ışıkta yüksek kaliteli videolar kaydedin. ister gece hayatınızı yakalayın, ister gün batımı sırasında çocukları sahilde oynarken izleyin, her hikaye tıpkı gözünüzün önünde yaşandığı gibi kaydedilir. ISO 51200'e kadar net bir hikaye yakalayabilirsiniz.

  Telefonu tutun. Sahneyi yaklaştırın. Tamamen yeni HUAWEI AIS ve OIS ile herhangi bir hikayeyi uzaktan bile net ve kararlı şekilde yakalayabilirsiniz.

  insanlar konuşur, insanlar şarkı söyler. Ses kameranızla birlikte hareket eder. Duymak istediğiniz şeye yakınlaştırın ve yüksek sesle dinleyin.
  -1 ... obiwankenobi
 2. 2.
  özellikleri çok iyi ancak google özellikleri olmadan sıkıntı.
  1 ... dertler derya olmus
 3. 3.
  ilk entryde sanki telefonu arkadaş pazarlıyor. Bi tırnak işareti koyaydın kardeş, markanın sahibi misin?

  Ama telefon iyi telefon.
  ... eliyazer
 4. 4.
  google servisleri yok ancak bunun appgalery'si zaten playstore gibi. her şey mevcut. yani bir eksiklik hissedilmiyor.
  5 -1 ... dertler derya olmus
 5. 5.
  256 gb versiyonu 12 bin lira olan telefon. değer mi? hayır. çünkü hiç sevmem tavsiye de etmem ancak al sat konusu hususunda değer kaybetmediği için ve sadece kamera ile birkaç özellik konusunda geride olduğu için bir tık daha ucuz olan iphone'u almak daha mantıklı.
  1 ... dertler derya olmus
 6. 6.
  Buna 12 bin vereceğine git iphone 11 pro max al.
  3 -1 ... min son
 7. 7.
  çöp telefon.
  1 ... min son
 8. 8.
  amerikada yaşayan birinin 900 dolara aldığı telefon biz ise türk lirasını dolara çevirince fazla geliyor 1.492 dolar yani 6 asgari maaş ile alıyoruz onlar ise tek maaşla

  ne diyelim moruq kıskanıyorlar .
  1 ... was geth
 9. 9.
  isterse 12 bin isterse 1000 lira olsun özellikleri açısından iyi bi telefon ama onu eksik kılan google servisleri olmayışı. yazılım açısından baya eksiği var onlar da farkında. 12 bin lira değer biçiyosan yazılımın google gibi güçlü markayla rekabet etmen gerek.
  1 -1 ... pasifaktif
 10. 10.
  Üzerimdeki cebrail çok kesik hissi yaptığı için o fiyatlarda almıyorum. Sonraki telefonu zaaaaaaa Vestel Venüs go almayı düşünüyorum.
  ... keepx