1. 1.
  muazzam çekirdekleri var. efendim fikri abi? o başlık bu değil miydi? öhm. çekirdekli işlemci.
  1 ... uluyazar
 2. 2.
  güzel telefon la valla 10 gündür kullanıyom az bişe ısınanzi hepsi o.
  edit sanılanın aksine radyo var : https://docs.google.com/f.../d/0B8_V...BuRkdfYUU/edit buradan indirilecek apk kurulduğunda donanımsal radyo aktifleşmektedir.
  seste bir miktar sınırlama var onu da aşmak kolay.
  hepsiburadadan temin ettim orada verilen özelliklerin üstünde donanımla gelip beni şaşırtmıştır. 1 gb depolama alanı gösterilmesine rağmen telefonda 2gb rom var ek olarak 4 gb sd kart geldi 32 gb mini sd kart takılabilir.
  1 ... faso aga
 3. 3.
  1 hafta süre ile detaylı incelediğim bir teknoloji harikası. neredeyse kusursuz, bu cihazdan daha iyi bir versiyona htc one sahip. oda işlemci seçeneği ile.

  lakin huawei ascend p1 işlemci olarak sıkı durun texas semiconductor kullanıyor müthiş! kesinlikle tavsiye ediyoruz.
  iphone, samsung, ve diğer türevleri imaj cihazları olup, amaca hizmet etmekten pek bi uzaklar. zamanı vaktinde samsung ve iphone 1-2-3-4-5 kesinlikle farketmez hepsini inceledim.

  huawei ascend p1 performansı kesinlikle yok.
  ... goliaht
 4. 4.
  huawei'nin fiyat-verim ürünü.

  daha dün sabah elime geldi. ilk başta çok kararsızdım, hatta iptal mi etsem diye düşündüm ama sabah elime alınca fikirlerim tamamen değişti.

  kalite desen var, ekran desen var, işlemci hızı ram desen gerçekten çok güzel.

  eğer ki fazla para vermeyim, telefon için internet için feys-tvit için kullanırım diyorsan gözün kapalı alabilirsin.

  adamlar yapmışlar ağalar.
  1 -1 ... deli picak
 5. 5.
  bu markayla ttnetten verilen modemler sayesinde tanıştım. kötü değil iyi hızlı değil,yavaşta sayılmaz belki kopma sorunu oluyordur ekseri ama fiyatı iyi. yani malzeme olarak vasat kaliteli ürünler yapıyorlar ama kaliteyi oluşturulan etken sadece malzeme kalitesi değildir. bence eğer işe yarıyorsa daha uzun süreler kullanılacaksa ve problem çıkarmayacaksa gerisi teferruattır.
  ... yemek uzmani