bugün

en yüksek aktif kullanımda dahi, 3g,oyun vs dahil şarj süresi 2 günü bulan huaweinin yeni amiral gemisi, daha önce i phone 4 kullanmış biri olarak diyorumki bu telefon rakiplerine 10 basar, sadece markadan kaybediyor, yoksa diğer türlü özellikler bakımından mükemmel,
bu fiyata kaçmaz bu cihaz, ilk fırsatta almak istediğimdir.
Yoğun kullanımda 2 gün götüreceğini düşünmediğim telefon, siz siz olun bu sebepten alacaksanız biraz bekleyin ve kullanıcı yorumlarını falan da görün.
Yarın almayı planladığım, planladığım fiyat skalasında benim için en iyi görünen telefondur. Avea bayiisinden nakit almayı planlıyorum, avealı olmam gerekip gerekmediğini merak ediyorum.
Asus zenfone ile almak arasında arasında kaldigim telefon modeli. Hani su an bir telefona 2000 3000 bayilacak durumum yok idarelik bir şey almam gerekiyor.
Kullanan var ise bir kac sorum olacak. Genel arastirmasinda hersey iyi fakat sar değeri yuksek görünüyor.
fiyat performans açısından alanının en iyilerinden biridir.
Bu özelliklerle ismi Samsung olsaydı 1,5 kat daha fazla para vererek almak durumunda kalacağımız telefon. 2 GB RAM 16 GB dahili hafıza, 64 GB a kadar harici bellek, 13 MP arka kamera, 5 MP on kamera. Tek olumsuz yanı radyosunun olmayışı.
telefonu kullanan arkadaşlar önerir mi ?