bugün

Ooo ne koyar varya.
tam da açılmayı düşünürken kanka mı olduk lan. kanka da değil 'kanki'.
batsııııııııııııııın bu dünyaaaaaaaaaaaa.
sizi sevmiyordur, kullanıp sonra yarı buruşuk kenarından sümük görünen mendil gibi bir kenara atacaktır.
ben direkt öperim bir daha kanka falan diyemez hatta nefret bile eder ama bir daha kanka diyemez sonuç olarak.
kazayla olan bir durum değildir. kızımız, er kişisinin ilgisini anlamış ancak hoşlanmamıştır. ona kanka diyerek kendince yaşanması muhtemel kötü anların yaşanmasını engellemiş, tedbir almıştır.
Berbat bir durumdur. Yani sizin hoşlanmaya başladığınız andan itibaren kafanızda sürekli yorumlar yapmaya başlamanıza neden olur. Ama tatlı bir dönemdir. Normal biri olsa bu kadar gelgit yaşamazsınız. He gel-git olayıysa "acaba açılsam nasıl karşılar,reddederse ne hissederim,arkadaşlığımız bozulur mu" sorularının beyninizi çok yormasından kaynaklanır. Yoksa azıcık kuyruk sallasa siz koşacaksınızdır,kafanızda bellidir ne yapacağınız. Kesinlikle çok ince bir çizginin üzerinde durmaya layık değildir onunla arkadaşlığınız. Risk aranızdaki arkadaşlık için fazladır. Gereksiz olduğunu düşünürsünüz, ama sanırım ben bu riski alacağım. Ama sakın öyle acele davranmayın. Bırakın biraz bakalım onun sevgilisi olacak mı,olunca sizinle eskisi kadar sık konuşmaya devam edecek mi. Etmezse platoniksiniz. Ama ümitsizliğe kapılmayın. Cidden çok iyi anlaşacağınızı ve birbirinize yakışacağınızı düşünüyorsanız asla geri adım atmayın. Sabredin,bir gün olur elbet. Ama arayı çok da soğutmadan.

Saygılarla,Bu durumda olan Maximillian
üzer, baya bi üzer, çok fena üzer.
insanı üzen durum. evet.
insani bitiren durum. Evet.
onun size o gözle bakmadığını gösterir.
Olsun, umudunu yitirme.
görsel
Verilecek tepkinin "Ee yuh amk" olması gereken durumdur. Çünkü ben içimden tam olarak bu tepkiyi verdim az önce.
Gerçekten berbat bir durumdur onlarca satır yazarsınız ama o cevap olarak kankaa içeren bir mesaj atar.
Not: Bu başlığı solda gördüyseniz emin olun ki bir yiğit daha acılar içinde kıvranmaktadır ki bunu yazan yazarda bunlara dahildir.
Cayır cayır yanandan benden not 2: Yıl olmuş neredeyse 2016 kanka mı kaldı lan vicdansız. Ben diğer güne sırf seni görmek için uyanıyordum. Artık kankamı görmeye uyanırım.
Dunyadaki en boktan seylerdendir. Hele ki sizin ondan hoslandiginizi dusunerek demisse daha cok koyar adama. Biz onlar icin kendimizi hislerimizde bogarken onlar kanka der. Evet adam akilli gelip konusmak islerine gelmez cunku.
Hoşlanılan kızı geçtim hâlâ kankayı kullananlar var mı.
devam et yakında ya tavlarsın ya da sana yeni sevgilisi ile sorunlarını anlatır.
2. Kez yaşadığım durum. Dertlesecek arkadaşlara selam ederim. Swh
abi demesinden iyi olan durum.
Bi kızın hoşlanma olsun olmasın hatta bana bile demesin başkasına desin birine kanka demesi... Ne bileyim hoş değil ama yine de kendileri bilir tabi.
belki kanka ayağı g.t ayağı yapıyordur , dikkatli olmak lazım
s*ktirme lan kankanı denilesi andır.
Çok sakıncalı.
Hoşlandığımı Bile bile Dediğini anlarsam arkadaşlığımı bile keserim. Unutmaya çalışırım her anlamda.
kız kanka olayını devreye sokmaya sebep olur. kendi kaşınmış. evet.
ülkemiz gençlerinin ilişkileri kankalikla başlar ama yine de sen bilirsin.
evliyim demişti. daha ağırdı.