bugün

Ayri dunyalarin insani oldugumuzu gosterir. Ben 0.7 ciyim.
Vajinasının dar olduğunu ima etmiştir.
0,5 uç taşımak sünnettir.
(bkz: hayata dair iç burkan detaylar) *
nalet gelsin bende 0.5 kalem var ama uç almaya üşendiğim için daha ucuz olan 0.7 kalemi kullanıyorum.
Hani kuşlar ağaçlar Binbir renkli çiçekler. Şarkısının Eşliğinde kalem kutunuza el ararsınız ama heyhat 0.7 vardır. Kızda "amaan vermezsen verme bende ahmetten alırım" Der. Günün kazananı Ahmet olur sizde avucunuzu yalarsınız. işte hep böyle oluyor. Neden hep böyle oluyor bu işler lan.
ortayı yapmış işte çok nötr olarak, şut bekliyor: gol de olabilir, kaleci tutabilir, iskalanabilir, taca atılablir, avuta yollanabilir,
Kalemden ucu çıkarıp kendi kalemine sokmasıyla uğraştırmadan direk kendi kalemimi vermiştim. 0,7 istemişti ama. Kalemin üstüne yattı zaten. Ben de ondan birşeyler almazsam neyim. Aha görürsünüz.
ince seven kızdır.
hoşlanılan ışid'linin 7.62 mermi istemesinden evladır.
sözlüğün ergen kaynadığını kanıtlayan başlıklardan biri. bu olay bi adamın başına 13-14 yaşındayken falan gelir.

hayır aslında madem öyledir, bu sözlüğe bu yaşlarda olup giren adamların, reşit olmadıkları için bazı konularda entry girmeleri başlık açmalarına yasak getirilmesi gerekmez mi?
Bu fedakarlıklar karşısında gözlerin yaşarmaması elde değil. Vay canına. *
(bkz: tombow)
olmasa bile 0.7 yi inceltip 0.5 yapar yine veririm ona feda olsun.
yok demiştim, vardıda, pişman değilim.
07 vereyim üstü kalsın esprisi yapın kesin aşık olur. Ehuehehue.