bugün

normalde kız daha seçici davranır, erkek yazar yazar siler tekrar başa döner daha romantik bi şeyler yazmak ister ve sonunda gönderir bir mesaj. son derece soğuk bir yanıt alır ve acaba? demeye başlar içten içe.

böyle bir kızla tanıştım bir keresinde. bir kaç mesajın ardından ilişki atıl kaldı, daha doğrusu ilgilenmedim.* gel zaman git zaman kız gecenin bir vakti "orada biri var mı?" diye bir mesaj attı, unutmamış beni. var ama bu biri acaba senin aradığın biri mi? cevabını yazdım yolladım. "doğru adrese geldim" gibisinden küçük oyunlarla başladık. yine ayrıldık. önümüzdeki maçlara bakıyoruz. istikrar yok efenim.

edit: işin ilginç tarafı, entry'i 31'e isabet ettirdim. demek ki niyetim kötü değil kalbim de temiz.
eğer ilk mesajları kız yazıyorsa erkek için umud var demektir.
msj devamlılığı varsa buda iyi yöndedir.
kız size o gün yaşadığı şeyleri anlatıyorsa
ve en önemlisi sohbet tıkandıktan sonra
ee daha napıyosun gibi şeylerle devam ettirmeye çalışıyorsa
sadece siz bu kızdan hoşlanmıyosunuzdur oda sizden hoşlanıyordur
bir başka tespit gerçek hayatta sizle konuşmaya çekinip telefondan süreklı msjlaşıyosa buda artıdır.
Erkek kısmının, hoşlandığı kızın numarasını bulup ve/ya kendisinden alıp, gerek arkadaşlarının gazıyla, gerek kendi kendini zorlayarak: 'selam, naber, keyifler nasıl?' vb. cümlelerle, ilk mesajlaşmayı başlatıp, daha sonra -bedava mesajların da etkisiyle- ardı arkası kesilmeyen mesaj yağmuru durumudur. Bazı durumlarda umutsuzluktan umut çıkarma sendromuna da dönüşebilir.
lezbiyen olmayan kizlarin asla yasayamayacaklari bir olay.
Karşı da ki hatun kişinin sesini duymadan düşüncelerini belki bi kelimeyle belki de bi sımaylla algılamaya çalışmaktır.Gizli bir büyüsü vardır.Mesaja mesajla karşılık verme üzerine cereyan eden olaydır.Arayıp da işin büyüsünü bozmamaktır.Hatta bide para da kontorde bende ne uğraşcam 2 saat yazıyla söyle ne söyliyceksen diyip öküzlük etmemektir.Şekil-A=Ben.
ulan hangisini yazsam daha sempatik/karizmatik olurum ikilemleri arasinda gecen ve sonucunda yine en tassaklisini yazamadigin gercegini ortaya cikaran olaydir. pes etmemek gerekir, zira bi kizin ne zaman neyden hoslanacagi hic belli olmamistir ezelden beri.
afedersiniz çok sikten bir durumdur. hele ki kız hoşlandığı bir başka kişi için sizden akıl isteyip, aklı aldıktan sonra "çok sağol seni çok seviyorum" falan derse telefonu yerlere fırlatmak isteği uyandırabilir. daha sonra hayatınıza bol bol küfür edersiniz. hayır o değil ben niye akıl veriyorum aq, bırak çıkamasın çocukla dönüp dolaşıp sana gelsin.
Defalarca mesajı yazıp silme ile konuşmadan önce düşünmeyi öğrenecek kişidir.
"bir şey sorabilir miyim?" sorusuna sor dedikten sonra cevabını heyecanla bekleme olayıdır.
hayattan kopma durumudur..arkadaşlarımın karşıdan karşıya geçerken kollarımdan tutup havaya kaldırarak geçirmesi olayıdır..
T9 u öğrenmedeki geçen süreç oluyor bu. bu evreye sevgili ile mesajlaşma evresi diyoruz. telefondaki harflerin numaraların artık 10 parmak klavye kullanır gibi kullanılmasına sebep olan olaydır.
cevabı beklerken ömürden ömür gider.Ama sakin olmak lazım bu da geçicektir.
mesajların haddi hesabı yoktur, sevgili olununcaya kadar devam eder ama sonrasında kendimi ağırdan satıyım havasına mesaj sayısı azalır ve beklenen son gerçekleşir beni artık eskisi kadar önemsemiyor diyerek ayrılık yaşanır.
asla yapamayacağım eylemdir. meali: sana mesaj yollayamıyorum kusura bakma. *
genelde mesajı atan erkek tarafıdır.
8tl verip aldgınız 1000 smsi bir ay içinde bitirmektir.
yapan insanların kendinelirini çocuk gibi görmelerini gerekmeyen durum. en son üniversitede yapmıştım, geçen tekrar hortladı bende olay bünyeselmiş meğerse.
yıllar var ki yapamadığım çok keyifli olaydır.
bütün gün elinde telefonla gezmenin sebebidir.
mesajların daha kısa sürede ulaşması için yapılan hızlı yazma çalışmaları sonucu parmaklarda yer yer uyuşmalra yada sızlmalara sebep olsada, şebeke çekmeyip mesaj iletilmediğinde delirip tepinmeye başlasanızda o aradaki mesafenin nasılsa eninde sonunda kpanacağını düşünmek gibisi yoktur.
erkek için mutluluk kaynagıdır.
kız içinse o kadar da bir anlamı olur mu bilinmez.
kısmet.

ve baska birinden mesaj gelınce ondan diye umitlenip hüsrana ugranılan durumlarla da sıkca karsılasılır.
hoşlanılan erkekle mesajlaşmak ile aynıdır. * yazılmış 55 entryi okuduktan sonra *, diyebilirimki; yurdum erkeği kız gibiymiş lan. aynı triplere kızlarda giriyor. yeminle bak. bu kadar benzemek olmaz yani. türk kızları gitsin rus kızları gelsin, olmadı ispanyol olmadı, iskandinav diyosunuz utanmadan. napsın lan gavur avratlar sizin gibi sensitiv adamları. sizi türk kızları paklar olum. sarıp sarmalar öpüp koklar. sevgi pıtırcıkları sizi. afferin lan çok duygulu heriflermişiniz meğersem.*
-agaaa kız mesaj attı bak bak bak ne diyooo 'iim cnm sndn??' gördün mü beni merak etmiş işte!!!
+öf.
eğer mesajlaşmayı sevmiyorsanız, üstüne üstlük telefonunuz tuşlu değilse, ızdırapla karışık işkenceye dönüşebilme ihtimali olan olaydır.
Yüz yüze muhabbetle aynı etkiyi yaratmayan eylemdir.
Hani hoşlanıyosun kızda sana karşı hisler besliyomu diye bilmek istiyosun gidiyosun mesaj atıyosun.Olmaz işte öle.Gidiceksin yüz yüze yapıcaksın muhabbetini.o mimikleri görüceksin.göz göze geliceksin ki kızda sana karşı bişiler besliyosa sağlam başlasın o iletişim...