bugün

arkadaşlarının içinde en büyük penis sende var.
seni arkadaş olarak görüyorum.
abi.

çok kisa.
Git çalış sen ne işe yaramaz bir herif oldun çıktın be.

Edit:intiharın son evresi..
"daha önce verdim."
şukarke make kako kako.
"sen artık zombi gibi oldun çirkin oldun ben seni istemem".
kısa ve etkili: "abi".
" enerjimi emiyorsun true "

şimdi bu cümlede gözüme çarpan ilk kelime emiyorsun, emmek fiili yani. hoşuma giden bir kelime olduğu için bir iki saniye cümleyi kavrayamadım iyi bir şey gibi geldi. bir, iki saniyelik bir heyecandan sonra beyin cümleyi tam olarak özümsemeye başlıyor.. evet kötü bir şey bu. o kadar kötü bir cümleki bu, o an kız anama küfür etse bu kadar koymazdı. hala aklıma geldikçe kötü olurum.
seni savcılığa veririm.
Şehir dışına çıkacak ve vicdan sahibi olan sevgiliye söylenebilecek laf: Seni vicdanına emanet ediyorum.
ilk değilsin, malesef son'da olmayacaksın.
- takma kafana heyecandandır. Bi dahaki sefere bakarsın olur.
"geçen gece, senin kankanla sevişiyoruz..."

kız hem kaşar ki anlatıyor seviştiğini, hem de en yakın arkadaş ile.
-abi nasılsın.
uf çekil be sılak.
"Manavda senden daha erkeksi meyveler var."

Erkekliğinden utanırsın, yeme içmeden kesilirsin, meyve yemezsin bir daha, üstüne manavıda döversin. Böyle ağır laf mı olur arkadaş.
bazen hiç bir cevap vermemesidir.
-Abim gibisin.
(bkz: sevdiğim kız bana abi deyince)
sizi maddi ve manevi eleştirmesi kusurlarınızı yüzünüze vurması ve hiçbir şey yapmamış gibi ordan mutlu bir şekilde ayrılması.
BENCE, sende yakışıklısın bakma o kızın ole dediğine ama sen.
kardeşim var senin yaşında o da senin gibi tatlı, bir ara tanışırsınız.
-4 yaş daha büyük olsan seninle evlenirdim ben. ama kader işte...
+?!*
ama ben seni arkadaşım olarak görüyorum cümlesi insana dokunur kız size kibarca tipim değilsiniz seni beğenmiyorum demiştir. belkide siktir git başımdan demiştir.
ya hani lise sonunda herkes birbirine teklif ediyor ya..hıh.. sende bana teklif etsen olmaz mı ?

ben bunu duymuştum,lan ne salakmışım ben diyorum hala merak etmeyin...ulan bunun şaka oldugunu neden düşündün diye sorarlar adama dimi ? 4 kişilik grubumuzun en tatlı ilişkisi olabilirdi be sözlük!! ben hala yok abi şaka yapmıştır desemde her lise grubu buluşmasında gözler inkar etmiyorki... ya bide şimdi sevgilisi var.iyi güzel yakışıyorlarda. ben hala bi ümit bi böyle ne diyim hafif bi pas verdimi evet evet oda seviyordu o zmn diyorum..neyse sözlük entry amacını aşdı. özet geçecek olursak;

T:ya hani lise sonunda herkes birbirine teklif ediyor ya..hıh.. sende bana teklif etsen olmaz mı ?
O: ...........(anlamsız bi gülümseme mutlulukla birlikte ve konuyu değiştirme çabası anlamsızca)

not: evet adımız lazım değil...başharflerimiz T ve O