bugün

seninle çıkmamın uzatılmış versiyonudur kendileri.
(bkz: amana korum)
(bkz: hakan kafayla indirdi)
"hata sende değil bende" lafından bir onceki adımdır
"yürü git lan senle çıkacağıma öküzle çıkarım daha iyi" düşüncelerinin kibarlaştırılmış versiyonu.
abuk bir cümle. beğenmiyorsan beğenmiyorum de, ne arkadaş ayağı yapıyorsun. hayır sanki senin bu lafından sonra adama birden nurlar inecek, seni sevmekten vazgeçecek, dünya ahiret bacımsın diyecek. saçmalığın daniskası.
seni tamamen reddediyorum ve kesinlikle sana karşı birşeyler hissedemem, demenin bir başka yoludur.
insanın 2-3 ay bunalıma girmesine yetecek olan sözdür.
ulan şu yaşıma geldim kimseye şu cümleyi kuramadım gitti dediğim sözdür.*
''...ama sevgili olamayacağımız anlamına gelmez'' ile devam ettirilirse tadından yenmeyen söz olur.
intihar sebebi olabilecek sözdür.
bugun arkdaşı olarak gören, yarın kankası olarak görür. ee kanka ayağıda göt ayağıdır bildiğiniz gibi. noluyor sonra oynaşmalar koklaşmalar. kanka falan ama yanında yakınlaşmadan ereksiyonlar. sonra bi bakmışsn hoop sevgilisiniz. yani kafaya takmamak lazım. abazan adama her yer paris.
sıçtığınızın resmi sonra sıvama aşaması başlar....
bu cümleyi duymaktan çok kurmaktan da korkardım. zira nasıl bir his uyandırdığını az çok tahmin edebiliyordum. ama kurdum yakın zamanda. keşke olmasa keşke kurdurtmasalar. o zaman hayat daha güzel olabilirdi. belki.
tipsizsin demenin kibar versiyonu.
(bkz: friendzone)
sen iyi bir çocuksun ama ile akrabadır. birkaç gün öfke ve hissizliğe yol açar.
anlık bir söylem.
ya çok seviyorsanuz duysanız da vazgeçmeyin. zira bu hede höde anlıktır. yani benim başıma geldi. ben de duydum ama sonra hallettik meseleyi. hem de en yakın arkadaşımdı ulan.
eğer cümleyi kız söylüyorsa dudaklarını öne uzatarak söyleyecek ve sürekli umut vermeye devam edecektir.
(bkz: friendzoned)
meali: şimdilik cepte dur.
erkekler için söylüyorum; kızın siktir edilmesi gerektiğinin resmidir. bugün arkadaşı olarak görenin yarın vereceğini düşünmek salaklıktır olum. mallıktır yani. hiç bir arkadaşınız 10 yıl sonra verdi mi size? aptal olmayın.
o an o cümleyi sarf edenin siktir edilmesi gerekir. aksi halde götü kalkar, umut da verir yavşak. aman diyorum.
liseli detected
anlamı çok basittir
" ben seni sevmiyorim. Sen beni çok sevme ama sev. Yani fazla çaktırma ama yine de sev"
güncel Önemli Başlıklar