bugün

bazılarını uzaklaştırır, kimisi acır daha çok yaklaşır.
casey kek ve centro gofret seviyordur.
gayet doğal bir durumdur.

madem o kadar marka düşkünüsünüz, madem parayı sürekli kazıkçı büyük marketlere kaptırmaya niyetlisiniz, madem sürekli lüksün peşindesiniz e niye bu kadar "türkiye aaaaç, türkiye fakirrrrrrr, türkiye sefalet içindeeeeeee" diye naralar atıyorsunuz hiç anlamıyorum.
Önemli olan poşet değil poşetin içindekidir.
samimidir.
hiç bi etki yapmayan durumdur.
eğer sen o erkeği seviyorsan zaten takmazsın. şayet diğer türlü parası için onla birliktesindir. para için biriyle birlikte olmanın adı da orospuluktur, para karşılığı beklerler.
cimri pislik denilip unutulmalidir. (bkz: zeka)
bu tur insanlara erkegi baska bir kadinla gormek dogal gelir ama bim poşeti ile gormek azap verir. uzak durulmasi gereken kizcik dir.
bütçesine önem veren erkektir. ayrıca kişinin yaptığı alışverişe göre hoşlanılacaksa vay o kızın haline derim ben.
bunu gören klasik bir kezban ise artık o erkekten hoşlanmaz, erkekte böyle bir pisliği daha başına almadan kurtulduğu için şanslıdır.
kasada karşılaşılmışsa sorun yoktur.
öğrenci değilse aile geçindirebilecek erkektir.
kesesine göre hareket eden erkektir. takdir edilmelidir.
Hoşlanılan kızın elinde bim poşeti görmeyle aynı etkiye sahiptir. ikisi birleşirse tutumlu ve ekonomik bir Çift olur.
O kızı tikine bile takmayan erkektir. O istediği kadar hoşlansındır.
müthiş bir hede olmalı.
muhtemelen meşrubat seviyordur. ice tea'sından tut sütüne yoğurtuna her içeceği toptan parekende fiyatına alıp içebilir sevgilisiyle. *
Size Le cola içirecek olan fakir erkektir. Hemen uzaklaşılmalıdır.
ekonomik erkektir. kendisinden iyi koca ve baba olur. kaçırılmaması lazım.
elinde bim poşetiyle yakalanan şüpheli kayıplara karıştı.
bir macro center poşeti görmekle bir değildir.
Posetleri agirsa gidip yardim edilir.
eğer o ben isem her akşam saat 6-8 arasında bim çıkışında görbilirsiniz. ne var la bim poşetinde oldukça güzel ürünleri var yani. migros vardı da biz mi gitmedik, mahallede yok yani. ha olsa da gitmezdim yüksek ihtimal.
Sevimli geldi şimdi. Bim'den mi ondan mı ötürü bilemedim.
Bir diğeri için hoslanilan erkeğin pinti olmasi.
Kızlar nacizane tavsiyem hayat gecmez yol yakinken vazgecin hadi sevgiliyken neyse de çekilmez arakadas.
Çayı bile az demleyen adam var yuhhhh.
Çay yahu bu cayyyy.
Saklasan saklanacak yeri yok. Yigidin mali meydandadir. Begenen dost yogurtla begensin.