bugün

--spoiler--
her şeyin dönüp dolaşıp robine bağlanması kimilerini sinir etmiştir.
--spoiler--
ne kadar izleyip sevsem de, bende friends etkisi yaratamamış dizidir. ama yine de iyidir hoştur izlenesidir.
final bölümünde alternatif senaryoyu kullansalarmıştı hayranlarını hayal kırıklığına uğratmayacaktı. ama bence yapımcılar, hala bitmiş bir diziden nasıl para kazanırız düşüncesiyle bu alternatif senaryo fikrini ortaya attılar zira biliyorlar ki diziyi izleyenlerin çoğu dizinin bitişinden memnun değil. baksana dvd olarak satışa sunacaklarmış. neyse haber için;

http://www.buzzfeed.com/j...-alternate-ending#1w7wjoh
Ben finali sevemedim nedense. Kafamda daha farklı canlandırmıstım. Robin ile barney mesala ben ikisini daha çok yakıstırırdım.
Neil Patrick Harris'in canlandırdığı mükemmel karakter Barney Stinson ın oldugu 2005 yapımı dizi.

-spoiler-

9 sene boyunca anneyi bekledik. Karı öldü ya la .s
Friendsten özenmiş dizidir.Hemen eksilemeyin çünkü öyle.How i met your benimde çok beğenerek izlediğim hatta bitirdiğim dizi.Bi çok kişi kabullenemiyo friendsin çakması olduğunu kanıtları ise
-Rachel ve robin dizinin ilk bölümünde katılmıştır arkadaş grubuna
-Ross ile rachel final bölümünde kavuşurken ted ve robinde finalde kavuşmuştur
-Tedde rossda öğrencileriyle ilişki yaşamıştır
-Barney joeyin çakmasıdır çapkınlıkları filan
Ama çakma da olsa HIMYM birtanedir.
''yeni taşinmiş insan internetsizliği'' acizliğinde bilgisayarinizda kalan tek dizi olmasi sebebiyle baştan izlemek durumundaysaniz kesinlikle sonunu akla getirmeyin ki bu mümkün olmuyor.

Tanim: tekrar tekrar izlense dahi son sezon hariç esprileri her defasinda güldürebilen dizidir.
finalini tekrar izlediğim efsane dizi.

(bkz: şu an ağlıyorum biliyor musun)
izlemediğim bir dizidir. bir oyuncusunun gay olduğunu biliyorum bu yüzden izlemiyorum.
izlemediğim ama birçok insanın finalini hayal kırıklığı olarak gördüğü dizi. izlemeyi düşünüyodum aslında kararsız kaldım.
Finaliyle insanı hayal kırıklığına uğratan dizi .
finalinin son 3 dk gereksizdir sacmadit.O 3 dk olmasa efsane olabilirdi final ama suanda en kptu finaldir gozumde.
final bölümüyle "ben dokuz sezon bunu mu izledim lan" dedirtir insana. Hayal kırıklığıdır.
3. sezonunu henüz bitirdiğim dizidir. tünelin sonu bombok diyorlar ama merak ettim şimdi ben.
yıllarımı verdiğim dizidir.ve bunun üzerine finali gerçek anlamda yıkmıştır.öyle ki finalinden sonra uzun süre yeni bir diziye başlayamadım.o finale rağmen yine de dokuz sezon mutlu etmiştir,güldürmüştür,kıymetlimizdir.mükemmel giden finalin son sahneyle bizi bitirmesinin şokuyla bilgisayarın ekranına vurduğum da doğrudur.
ayrıca,barney stinson her zaman efsane kalacaktır.*
türkçesi ananla nasıl buluştum olan sırf isminden dolayı izlenmemesi gereken program .
hayatımın dizisi demem beni ergen yapmıyordur umarım. Çünkü öyle.

Defalarca aynı bölümleri açıp izlemişliğim vardır. Hala da izlerim.
dönüp dönüp izlediğim, izlemelere doyamadığımdır.

finali sonrası kendime gelememiştim bir süre, sürekli finalinden konuşmaya çalışıyordumsa da, şu an yine her sezon bölüm tekrarı izleyebilir duruma geldim çok şükür. love you.
on numara beş yıldız bir dizi.
dostluk kavramı konusunda örnek alınabilecek bir dizi. espri düzeyi de bi hayli harika. insan böyle dostlarla çılgınca eğlenip yıllarca beraber olmak istiyor hani. izleyin izlettirin derim.
friends izledikten sonra leş gelen dizi.
son sezonu olmasa güzel dizi aslında.
kötü denilen -ve bence de kötü olan- bir finalle psikolojik bunalımlara, ruhani boşluklara sebep olmuştur. absürdlüğüyle bizden biri olmayı başarmış ve halen esprileri yapılan dizidir. 9 sezonu 2 ayda izleyip, kk tribiyle, noldu be, şimdi nolucak, dedirten dizidir.

velhasıl kelam, filmlere yorum yapmayı sevmeyen birine entry girdirmiştir. bu yönüyle bile izlenesidir.

yeni başlayacaklara önerim; house, game of thrones gibi bir diziyle paralel izlemeleridir. dikkatin başka yöne çekilmediği izlenmelerde yukarıda bahsettiğim duygusal çöküntüler görülmektedir.
Finaldeki son 3 dksı hariç muhteşem dizidir. Son 3 dklık sahneyle hayal kırıklığı yaratmıştır.
az önce birdenbire ne kadar özlediğimi fark ettiğim ve en çok sevdiğim bölümünü oturup tekrardan izlediğim dizi.
6. sezon 14. bölüm

--spoiler--

marshall'ın babasının cenazesinde kendisine bıraktığı sesli mesajı, son sözlerini dinleyip dinlememe arasında gidip gelmeleriyle geçen bu bölüm bana kalırsa dizinin açık ara en duygusal, en anlamlı bölümü. komedi de dozajında, kurgusu da çok iyi. ama beni çeken yanı tabi ki gözleri dolduran bir bölüm olması. öyle ya yine izledim yine gözlerim doldu. şimdi uyuyacağım olur da buraya bir daha entry giremezsem bunlar da size son sözlerim olsun*:
çok şükür çok boktan bir hayat yaşadım.

--spoiler--