bugün

amerikalilarin avrupalilarin arkadaslarlarini sevgililerini eve cagirip ictikleri dagitiklari dans edip bol bol sevistikleri ev ortaminda olan partylerdir. normal partylere gore daha hardcore olur bu tur partiler cilgincadir yani.
turkiye de de yayginlasmaya baslayan partiler.
(bkz: ev partisi)
türkiye yeşilçam filmleriyle tanımıştır bu partileri nuri alço ve tecavüzcü coşkun'un evlerinde eksik olmazdı.
bana bi' wiz khalifa freestyleındaki welcome to my house party sözünü hatırlatan başlıktır.

velkam tumay haaus paarti parti

http://www.youtube.com/watch?v=sv5VRKmQ_SA&feature=youtu.be&t=1m11s
Su an alt kattaki pic ogrencilerin yaptiklari parti. Heralde vizeleri bitti diye parti yapiyorlar. Sarkilar cok eski. Hay allahim ya yeni sarkilar cikti! Biri inse de laptopi gotlerine soksa sunlarin. Saat olmus bir bucuk, amk salagi zemin katta bagirip akon dinliyor. Simdi inip vericem andy moor'u agz... Eline. O da degil, bu salaklarin sesini duymamak icin mp3umu alayim dedim. Kalktim bir hisimla cantamdan mp3u aldim. Yatagima yattim, yerlestim falan bir baktim sarj makinesi...
yılbaşı gecesinde tek geçeceğim partidir.
türkiye'de çoğunlukla sosisli parti şeklinde yapılmaktadır. kendimizi kandırmayalım beyler.

biz bekleriz esra, elif gidince olur memduh, raif.

umduğumuz;

görsel

acı gerçek;

görsel
her cuma kordondaki evde gerçekleştiriğim hededir.yalnızca kafa dengi insanları davet etmeye gayret ederim.kasıntı tipler giremez.kadınların güzel ve kafa dengi olma kuralı erkeklerinde ezik olmama ve fit olma kuralına uymalarını beklediğim partidir.Alkol gırla gider en çok jackd ve vodkadır,alkolle oynanan türlü oyunlar mevcuttur.dileyen dans edebilir.evet ev büyük problem yok.evde alkol bittiğinde ki az rastlanan bir durum herkes 10-20 attıktan sonra parti kaldığı yerden devam eder.
(bkz: project x)
Eğlenceli bir bilgisayar oyunu.
En sevdiğim.

Siyasi olmadıktan sonra her partiye varım.