bugün

kapısından döndüğüm olay. ♞
edit akbayram: laf sokmaya sivri zekalara cevap mahiyetinde tekrar yazıyorum evet kapısından döndüm gerçekten kapıydı.
edit akbayram2 : başlık başıma fes başıma.
eğitim hayatım boyunca sevişecek kadar seksi olan hocam bi orta okuldaki ingilizce hocamdı. tabi ben o zamanlar tıfıl ergenin tekiydim. böyle bişey olsa sanırım mutluluktan kulaklarımda çiçekler açardı. cin ali gibi gezerdim.
her liseli ergenin hayalindeki olaydır.
Bizim zamanimizdaki hocalar genelde pek guzel degildi, hayalini kurmak bile aklimiza gelmedi.
Simdikiler de cirkin.. ogretmen dedigin genelde cirkin olur zaten, nesiyle seviscen lan?
Beşiğinden döndüğüm olay. ♞
asistan da hoca oluyor mu?
ingilizce hocasıyla direkten döndüğümüz hadise. ♞
(bkz: uydurma sex hikayeleri)
Bir zamanlar bizi görmesin bu sefer dayak yemeyelim diye köşe bucak kaçılan öğretmen ile hayal dünyasında sörf yapmaktır.

(bkz: güzel seviştin 90 95 veriyorum geçtin)
sınırından dönüğüm olaydır. böyle biraz cesur olsaydım hocaya karşı kesin bir şeyler olurdu. ulan kadın mini etek giyip masama oturup ders anlatır sonra kalkarken bana dönüp gülümserdi. hatta bir keresinde gene masama oturdu tabi o an sınıf ders çalışıyor öbür ders yazılı yapacaktı benimki ama masama oturdu çok kısa etek giyen bir kadındı öyle böyle değil ve bana döndü evde hiç çalışmadın mı alper dedi bende çalışmadım hocam size güvendim dedim kahkaha attı ve o ölümsüz cümleyi kurdu 'birazda kendine güvensen sınavı direkt geçersin' ulan bu ne demekti haftalarca akılımı kurcaladı ama şimdi sonuçta hoca mk. ah lan şimdi ki aklım olsa ki o zaman lise sondaydım işte şimdi aklım olsaydı keşke. bak gene içlendim çünkü çok çekici bir kadındı mk.
sözlükte brazzers edasıyla özellikle erkek öğrenciler tarafından anlatılan, ancak gerçekte pek de öyle olmayan cinsel faaliyet.

efenim masasında oturup frikik vermiş de, frikik veren kesin verirmişte (bkz: hayal dünyasında yaşıyor bazı ibneler)

realiteye dönecek olursak ders geçmek için 1.60'lık tıfıl hocasına veren bir kız tanıyorum. bırak ders geçmeyi rektörlük teklif etse verilmez bir tip. millette böyle mide var işte.

edit: hoca'dan kasıt okul hocası diye umuyorum, değilse daha bir vahim...
(bkz: hayallerde yaşıyo bazı ibneler)
Eşikten dönemediğim hadise(ler). Oluyor öyle arada.
az daha ittirseydim olabileceğini düşündüğüm, akla geldikçe ah bee dedirten durum.
Sınıf geçmek için yapılandır. Evet.

18 yaşından büyük iki insan anlaşırsa size laf düşmez beyler. Açık ve net.

Hiç görmedim bu arada ama olayla ilgili bakışım bu şekilde.