1. ?.
    eğer idealist bir hocaysa teşekkürle karşılık bulacağınız ezik bişeyse size sınav sonuçlarında teşekkür edecek olan hoca modeli.
    6 ... doksanüç
  2. ?.
    hocanın size kıl olmasına sebebiyet verebilecek bir harekettir. hoca biraz insansa hatasını söylediğiniz için size minnetlerini sunar. diğeriyle ise not konusunda hoş olmayan ilişkiler yaşamanız muhtemeldir. **
    ... shyer
  3. ?.
    sadece bu amaçla okula gidenler bilirim.ayar verme aşkıyla tahsil hayatını tamamlayan adam gördüm.
    4 ... riggo
  4. ?.
    cevap anahtarında yapılan hataysa uzun tekel2000 ile ödüllendirilebileceğiniz olaydır.*
    1 ... scarface
  5. ?.
    aynı zamanda hocanın
    -"lan sen ne çok biliyon"
    diyip öğrencinin 0 almasına neden olabilecek hareket *
    2 ... picnick
  6. 16777212.
    dersanelerde hocanın açıktan rüşvet verip öğrenciyi uzaklaştırmak istediği sonuca neden olacak bir eylemdir. * **
    1 ... diablo7_
  7. 16777213.
    büyük bir haz vermekle birlikte hocanın bütün düşmanlığını kazandıran olay.ben yakalayıp söylediğim zaman hocanın bütün tavırları 180 derece değişmişti.sanırım matematikte parantezlerle arası pek iyi değildi.gitti yanlış cevabı buldu.cevap anahtarından bakınca benim doğru yaptığımı ve kendisinin yanlış yaptığını anlayınca baya bozulmuştu ve o anda oluşan tavrı sene sonuna kadar sürdü.
    ... hakande84
  8. 16777214.
    okulu bitirene kadar hocanın gözünün üzerinizde olmasına neden olan hadise. o hocanın her dersinde sorduğu teoremin ispatını sizden istemesine neden olur. eğer hocanın hatası yaklaşık 160 kişinin içinde ortaya çıkarıldıysa siz çok büyük haz alırsınız, hocanın da düşmanlığını kazanırsınız.**
    ... gonulcelen
  9. 16777215.
    Pek tavsiye edilmeyen bir harekettir, sınav kağıtlarında o sizin ne hatalarınızı bulup kafanıza kakacaktır.
    ... kiraze
  10. 0.
    hocanın bu olaya tepkisi ne kadar yanlışsa öğrencininde herşei ben bilirim edasıyla bunu yapması yanlıştır..
    ama eğer "kıl" bir hocaysa çok iyi yaptın olum gibi takdirlere şayan bir davranış...
    (bkz: ben yaptım oldu)
    1 ... hugo_emre