(bkz: batman),kostümü biraz zencileri andiriyor yani..
http://galeri7.uludagsozl...3%A7are-drogba_497767.jpg
Spawn ı unutanın beyanı.
vardır aslında. ama genelde konusuz filmlerde oynadıkları için pek tanınmazlar.
görsel

şimdi sittirin gidin.
hangi filme baktığınıza bağlıdır.
Hancock ne ise yariyo.
Tipik amerikan oyunudur. bütün peygamberlerin beyaz olmasından mütevellit abd dizilerinde ve filmlerinde tanrıyı hep siyahi adamlar oynamaktadır. bunlar elbette sınıf ayrımcılığını altmesaj olarak verme eylemidir.

edit: sonuçta başlığı ben açmadım ama hiç rastgelmedim de. bu yüzden entry girdim.
kadınlara da sormak lazım. (bkz: sen benim kahramanımsın kazım)
(bkz: luke cage)
yavşakların zencileri hiç çok beğenmemesinden kaynaklanır. bi nevi beğeni ırkçılığı, algısal ırkçılık.

didier dorgba süper kahraman. hahaha. espri dünyanızı sikim. beyni olan gsliler de aynı tepkiyi verir.
burjuvazi paraya bakar. Lenin "kapitalistler size onları asacağınız ipi bile satar! demiştir. şu anda para getirmeyeceğini gördüklerinden bu şekilde davranmaktadırlar. yarın bugün dünyada istismar edecekleri bir zenci olayı olsun insanların duygularındn faydalanıp süper kahraman icat ederler. abd son yıllarda döktüğü kanı siyahi obamayla kurtarmaya çalışmaktadır.
Hancock diye bi filmde will Smith bi bölümünde sanırım süper kahramanlık yaptı. sayılırsa artık.
bazı kuşların ayıp ettiği mefhumdur.

(bkz: didier drogba)
süper kahramanın wasp olması gerektiğindendir.
ırkçılığın bilmem nesi işte.
hankok var lan, will smith.
la bu vampirleri geberten herifin adı neydi; işte o dur.
(bkz: storm)
(bkz: x men)
zencilerin penisi büyüktür ani inişlerde kırılmasın diye düşünülmüştür.
yoksa vardır efendim.
(bkz: hancock)
hancock bütün beyaz süper kahramanlara bedeldir. kaldıki hancock dışında onlarca zenci süper kahraman da vardır.
çünkü inandırıcı olmaz, bütün süper kahramanlar ta ve slip don giyer. malafat belli bir ölçüden fazla belli olmaz. arkadaş tayt giyen zenci düşünsene, bir bacak ötekinin iki katı.
her güzel hatun kurtardığında kız bunu ödüllendirmek için zenci kahramanı öpse nolur.
z.k.: "asiktir bu taytta parçalandı"
spor dünyasını baz alırsak yanlış olan düşüncedir.

(bkz: pele)
(bkz: michael jordan)
(bkz: usain bolt)
(bkz: kobe bryant)
(bkz: tiger woods)

hepsi kendi branşlarında bir süper kahramandır.

ve de siyahilerin arasında tam anlamıyla süper kahraman olarak görünen biri varsa o da; (bkz: Malcolm X)
pazarlar da saat satarak hayat mücadelesi veren kahraman..
vardır. ama homoseksüeldir.