bugün

içinde bulunduğum yazarlar grubudur. Kendimle gurur duyuyorum. izliyenlerede Allah akıl versin diyorum.
kendisiyle gurur duyan tiplerdir. bravo çok büyük bir başarı. *
benimdir.
izlemeyi 6 sene önce bıraktım. hatta belki daha eski bile olabilir. son izlediğim program da türkler vs yunanlılardı.
Atomu parçalma deneyleriniz nasıl gidiyor?

Biraz hızlı olun, corona aşısını bulmanız için sizi bekliyoruz.

beklerken ben gidip bi survivor izliyeyim.
benimdir.her yıl aynı olaylar farklı insanlar.sıktı artık.bir şey kaybettiğimi düşünmüyorum.ewed
Nasıl izlenip nasıl prim yapıyorlar hayretler içindeyim.
Survivor ne? Şarkı yarışması mı?
Hiç izlemem, acundan da nifrit idiyirim. Sese tahammülüm yok arkadaşlar ondan.
ben elendim arkadaşlar, birkaç bölüm izlemisligim var. geride kalan yarışmacı arkadaşlara başarılar diliyorum. güç sizinle olsun.
Evin komutanı (hatun) izliyor.
Kulaklığı takıp da notebook veya tablet de film izlemek, sözlüğe takılmak gibi durumlar olsa da gözümüz istemeden kayıyor.

ister istemez burada (bu vb yarışmalarda olan) insanların haline bakıp acıyorum ve kızıyorum.
Tabi ki en çok hatuna kızıyorum.
Diğer odaya bir TV alıp sinema ses sistemini oraya taşımaya kalktım başımın etini yedi.
Ben senin seyrettiklerine bir şey diyor muyum diyor.
Tamam, ben bunu seyretmek istemiyorum diyorum, ama ben seyrediyorum diyor.

Madde 1. Hatun haklı.
Madde 2. Hatun haksız olunca 1. Madde uygulanır.
Buna evlilik denir.

Evin reisi erkek diye kim demiş ise bok yemiş.
izlemediği için övünen arkadaşlar çok şey kaçırdı bence. Bu ülkeden çıkmış en iyi yarışma programı ne de olsa.

Ayrıca ;

Her sene reyting rekoru kıran bir program ama kime sorsak izlemiyor aq.
Bununla övüneceğim aklıma gelmezd.
on harcamak yerine metin2 kasarım daha iyi.
Ay ay triplere bak yesinler.
izlemeyip atom parçalıyorsunuz dimi? Sanki yapacak baska bı şey var bugünlerde.
Herkes ne kadar da elit ya maşallah.
Beynimle dalga geçen, beni düz bir insan yapmaya çalışan programları izlemiyorum.

Acun parayı kazanır olan sizin beyninize olur.
Atom parçalamıyorum ama gerizekalı gibi tepinen insanları da izlemiyorum.. izleyen izlesin bunu da eleştirmem.
ben. o acun denen zihin boyayayan insana verecek primim yok .
Seyredilmiş bir filmi, tekrar izlemek gibi bir şey, dolayısıyla izlenmemekte, tarafımca.
Öyle çok süper bir insan olduğum için değil de bana hitap etmediği için izlemediğim şeydir .
Yani izlemeyenler grubuna ben de dahilim.
Hiç izlemedim ama uzun zaman önce değişik bi karakter ilgimi çekmişti, o kişinin survivor yarışmacısı olduğunu öğrenince YouTube’da eski videolarını izledim.

Sadece o adama özel bi kaç saatimi ayırdım yani, değişik, incelenmesi gereken bi kişi o.

Adı mı? Survivor Taner...

Çok garip bi şahsiyet
Aptal dedikodu programini seyredeceğime açarim netflix yada youtubedan belgeseli bilinçlenip, kendimi geliştiririm. Hep bu tarz şeyler aptallaştiriyor şu milleti.
Arada bakıyoruz ev halkının isteğiyle. Bakmayisim elit olduğum için değildir. Baktigim zaman ise ne güzel deniz , şu ağaçlarım altında ne güzel piknik yapılır demekten kendimi alamıyorum. Köylülük bu olsa gerek.
Bana kalsa izlerimde hanım yarı çıplak karılara bakmama izin vermiyor.
izlemiyorum;
iq seviyem yerinde duruyor,
izlemediğim için hiçbir şey kaybetmedim.
Bir de şu panorama yok mu;
Hani bir akşam önce milletin izlediği şeyi ertesi gün sanki anlamamışlar gibi tekrar millete anlatan yorumculara sahip olan..
Güzel vakit geçirmek için onca yol varken sayılı vakti bu programlarlarla öldürmek de ne bileyim..
Hayret edilesi..