bugün

Ben yas 29 ve hic sevgilim olmadi hic bir kizin elini tutmadim.hic bir kizla konusmadim bile dogru duzgun.
Benim şu an hiç sevgilim yok. Eskiden vardı, bugünden sonra da olabilir ama şu an 1 tane bile yok.
insandır yani senin, benim, onun gibi herhangi bir insan.
Kafası rahat diyip boşvermekte saçma , yaşanıp bitmişse koy gitsin en azından yaşanmış. Karşındakine hissetirmesende mesafe bırakmak iyidir. Biri gider biri gelir bu böyledir.
Anhedoni varsa umrunuzda olmuyor sevgili eksikliği.
Onunda bi bekleyeni olan insandir.
bu tip insanlar daha çok farklı şeylerle meşgul olurlar. uzunca bir süre bir işe yoğunlaşıp aşkla meşkle kafalarını dağıtmazlar. içten içe kendilerini nasıl hissederler bilemiyorum ama ilgilendikleri alanda faal olarak iş yapmaya başladıktan sonra durum tersine döner.
sevgilisi olacak insandır.
Hala umutları olan ve elbet bir gün hayal kırıklığı yaşayacak olan insandır.
sevmekten sevgi sevgiden de sevgili olmuş bir kelimeyi hafife almayan insandır.
özellikle de yaşı varsa normal değildir.
ben. ne tarafta bekliyoruz?
sevgili anlamında ki hiçliğini, olacaksa tam olsun anlamında doldurmak isteyen insandır. bunu demek; beklesin dursun, sevgili onun ayağına gelecek şeklinde değil tabii, ama en azından, hayatın sevgiliden ibaret olmadığını anlamış olması ona avantaj katacaktır. sevgilisi olduğunda kendisini kaptırıp, buldumcuk delisi olmazsa, mala bağlamazsa tabii.
osbire devam.
Bahanesi çok ama sevgili yapma uğraşıda hiç olmayan insandır.
sevgilinin kahrını çekmek istemiyordur.
görsel
değer vermeye değecek doğru kişiyi arıyordur. incinmekten korkuyor olabilir.
asosyaldir, ergendir veya uğraşmak istemiyordur. rahat bir insandır...
aklım başıma geldiğinden beri hep olmak istediğimdir. ne bilim belki pişmanlıktandır. elime hiç kız eli değsin istemezdim, evleneceğim kadının teninde tanımak isterdim hissiyatı, aşkı, sevgiyi.
Niye dışlıyoz olum adamları. Hani benim olmadığından değil de. Onlar da kardeşimiz.
çirkindir.
olunca 2 3 tane mi oluyor hiç ne amk.

gariban insandır.
Sorumluluk almayi sevmez veya tipsizin tekidir.
düzenli bir cinsel hayatı var ise penisi testislerine denk durumdadır.(bu nokta mevzusu ne salak bi uygulama ameke)
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar