bugün

tercihleri farklı olan dişi varlık.
aradığını bulamamış seçici olan kızdır.* *
bıyıklı kızın arkadaşıdır bence. muhtemelen yedikleri içtikleri ayrı gitmiyordur.
bu tür tiplerin çok ilginç bir şekilde üniversite biter bitmez evlendiklerini çok şahit oldum.
genelde ilişkilerin deneme yanılma yoluyla gelişmeyeceği bilincinde olan kızlardır.
kocası olacak kişinin ilk aşkı olmasını istiyordur. yarın öbür gün çocuğu ilk aşkın kimdi anne diye sorduğunda babandı yavrum demek istiyordur.*
illa teninin değmediği yatak çarşafı kalmamış, içine girmemiş kondom markasının kondom markası sayılmadığı "kız" mı istiyorsunuz?
saftır büyük ihtimal ya da çirkindir. nedir yani?
kısa boylu büyük kalçalı her tarafı boya içinde olan insandır ( dişi goblin )..
sanıldığının aksine sayıları hiç sevgilisi olmamış üniversiteli erkekten daha azdır.
Hiç sevgilisi olmamış üniversiteli erkeği yani beni bekleyen kızdır. Dur geliyorum.
bir bildiği vardır.
bakiredir.
sabreden derviş muradına ermiş sözüne güvenmeyi sıradan bir hafta bile sürmeyen çıkma durumlarına tercih etmiş kızdır.
Beğenilmeyen kızdır. Açık ve net.

edit: beğenilmeyenler rahatsız olmuş.
kimseyi beğenmeyen bir kız olabilir ya da beğenilmeyen. katı bir ahlak anlayışı olabilir ya da sadece fırsatı olmamıştır henüz biriyle beraber olmaya.
çok flört etmiştir.
sevgilisi varmışcasına kendine güvenli tavırlar sergileyen, ekonomik durumu iyi olan, eğitimine önem veren, kaliteli aileden gelen, kısaca her yönden donanımlı bir kızdır ki erkek cesaret edip de yanına varamaz.
öyle birisi varsa hemen bulup evlenmek isteğeceğim kızdır. hani nerde lan hostesler ner de gogo.
inşaat mühendisliğinden değildir.
tek gecelik ilişki içinde olma ihtimali yüksek kız.
kaybettiği hiç birşey olmadığından emin olması gereken kızdır.
Halen bakiredir.
Hayatına giren erkeğin ilk ve son olmasını isteyen ve kendisini ona saklayan kız modelidir. Candır.
candır bi tanedir. ayartmak biraz zaman alabilir ama sevgili statüsünü ulaşınca o geçireceğiniz ateşli geceler bütün bunlara değerdir. böyle kanlı canlı. offf bak yine anılarım canlandı neyse.
(bkz: şakirt kız)