bugün

Sözlük kimlere kalmış.
Mesajlara da cevap vermez olmuş.
Ukulele mi cura mı derken ciroyu tavan yapmış. Yönetimde gammazlığı hemen yapıştırmış. Bizim moderasyon gülücüğe gammazlık, öpücüğe yetki veriyor. 3-5 aya bi sansasyonu patlar gider. 12 senede kimleri gördük, bu derece sözlük yerlerdeyken bi tık vakit harcayan elbet öne çıkar. Gayretini tebrik ettiğim gene de ukulele den vazgeçmemesini dilediğim yazar.
Az ötede oynasın.
uludağ sözlüğün medarı iftiharı. isveçli olduğunu düşündüğüm, ilginç tespitleri olan yazar. Şu ortamda bazı şeyler keyif verebiliyorsa hala umut var demektir.
üniversiteden mezuniyet bir bitiş değil, yepyeni bir başlangıçtır. tüm diploma alanları tebrik etmek borcumuzdur.
bir iktisatçı olarak 1 sene sonra aynı duyguları hissedeceğimi bildiğim yazar kişisi.

bu zorlu serüvende iyi şanslar.
Sözlük sıçtı artık. Mezun oldu artık resmi olarak işsiz. insan işsiz diye niye sevinir ki? Evet.
her şey gönlünüzce olsun sayın yazar. *
kpss ye hazırlan yemeden içmeden 1 yıl.
sınavdan minimum 80 al
sonra kurum sınavlarına gir
uzman yrd. sınavlarında başarılı olursun muhtemelen onların referans kısmı da kolay
orayı basamak olarak kullanır sonrasında merkez uzmanlıklara geçiş yaparsın
sonra hayatın kurtulur
bir kadın için en güzeli merkez uzmanlıklarıdır
sakın ama sakın iş olsun ne olursa olsun mantığıyla hareket edip bankacı falan olma
çürür gidersin
sen beni dinle emin ol mutlu olursun..
Hayirli olsun kardesim.

Darısı başıma :d.
(bkz: yedisinde neyse yetmişinde odur)

istediğin her şeye kavuşman dileğiyle.
üniversite değil, 2 yıllık okuldur. liseden bi tık ileri. lise mezunu sayılır gibi yani şfşthf.

edit: yanılmışım 4 yıllık üniversite. hayırlı olsun kardeşim.
hisleri olan biri.
Sevmeyenlerin Bir arada toplandığı başlık.
Görüldüğü kadarıyla Kendisi mezun olan bir kardeşimiz.
Allah yolunu açık etsin demek lazım.
başarılar çocuk !
Hakkında bu kadar entry girilince minnoşunu koydu sandım.
Hanımefendi hakkında Kütahya'da yaşamasının dışında hiçbir şey bilmiyorum ama şu içten entrynin karşılığını nefret ve kötülük dolu cümlelerle vermişsiniz ya ben size diyecek bir şey bulamıyorum. Neyin derdindesiniz bi ara anlatın allah aşkına.

Uzun zamandır sözlük yazarlarına sövmüyordum, iyi oldu bir yandan da. kendime geldim.

Tebrikler hislibiri.
kütahya'lı olan yada kütahya'da yaşayan yada kütahya'yı çok seven yada sık sık kütahya'ya gidip gelen yazar.
Kütahya öksüz Kütahya ağlıyor Kütahya Porselen özel çaylak serisini piyasaya sunuyor.
gönlüne göre birini bulması için belki de sözlük olarak topluca adak adamalıyız, ama o da mutlaka, bizlere"cimcikle tosunum" un tarifini vermeli.
Açık oyladığına göre o da bana karşı boş değil. Evet.
Şu yazarın Kütahya hayranlığı kadar herhangi bir şeye hayran olmadığım için şükürler olsun yarabbim.

Ki hayran olduğu şey de Kütahya yani. Allah aşkına bir insan Neden Kütahya'ya hayran olur?

Kütahya bu ülkede olsa ne olmasa ne? Kütahya nedir allahım şaka gibi.
Oytunkaran ile evlenip sözlüğe nefes aldırması derken yazar.
kendisi aslında belediyedir.

kütahya belediyesi'nin uludağsözlük hesabıdır.

ifşa ettim hakkını helal et. *
Tam bi Kezbandır kendisi.
keşke şunun kadar salak olsaydım dediğim yazamayan yazar . düşünsene bunun kadar salaksın . yaşamak ne güzel ve kolay olurdu...