bugün

yeni bir besinci nesil yazar.*
formattan habersiz yazar...

edit: formatı öğrenmiş yazar...sözümüzün entrynin girildiği tarih için geçerli olduğunu belirterek,şimdi de yeni nesillere formatın uygulanmasında örnek olmasını beklediğim,girdiği entrylerle sözlüğün kalitesini arttırmada katkılarının olacağını düşündüğüm yazardır...
ne ara geldin de basliği basa birakmayi öğrendin yazari. yemezler.
kalp borularını yeniletmiş yaş bakımından silindir gibi ezip geçebilen tam bağımsız dede. gacık* dağlarının ulu temsilcisi. saygıda kusur olmasın.
#4363506 yarmıştır. *
#4780580 mantık olayını ters çevirmiştir.

şimdi akp ye dtp liler oy vermiyorlar. onlar mı atatürk türkiyesine sahip çıkanlardan oluyor ?

soruyorum 'sayın' yazar.
an itibari ile doğum günümü kutlayan düşünceli yazar.
yol gösterici yazarımız. sorgulayan, pırıl pırıl beyni ile, sözüm ona nüfus kağıdı taze olup beyni yaşlı kalanlara örnek olacak bir bilge kişilik. iyiki buradasın iyiki varsın.
uludağ sözlükle beni tanıştıran beşinci nesil yazarımızdır. kültürlü ve yazmasını bilen yazar arkadaşımızdır. kendisinden böyle devam etmesini bekliyoruz. uludağ sözlük sizin gibilerle dahada güzel olacaktır.
kendimi kasaraktan entry sayısına ulaşmak istediğim yazar. girdim sidik yarışına. çok çalışmam lazım sözlük çok.
uludağ sözlük yazarlarının kıymetini bilmesi gereken bir yazar.

bakın, hayatta en pahalı şey tecrübedir. öyle tecrübeler vardır ki faturasını ödeyemezsiniz bile.

ama bu abimiz sayesinde hayat ile ilgili pek çok gerçeğin en azından farkına varabilirsiniz.

kendisi ilse son derece barışık bir insan olduğunu düşündüğüm için açıkça söylemekte bir mahsur görmüyorum.

sözlükler aleminin belki de yaşça en kıdemli üyesinin bu sözlükte yer alması gerçekten uludağ sözlük için bir değerdir.

saygılarımla.
şaka falan yapmıyorsa tam 73 yaşında olan yazar.
kaynak kıçım falan değil, #5526388
beşinci nesil uludağ sözlük yazarıdır. kendisinden birçok konuda fikir aldığım ve sahip olduğum bir çok şeyin vesilesi aynı zamanda fikir amcamdır. *
sözlüğün kıdemli yazarının geçirdiği ağır ameliyatını şimdi öğrendim. size her zaman ihtiyacımız var aziz dostum, lütfen çabuk iyileşin, dualarım sizinle.
geçmiş olsun dileklerimle... en kısa sürede sağlığına kavuşup, burada olmasını umuyoruz.
kurduğu cümleler, öyle bir kalemde kestirilip bir kenara atılmayacak, onu anlamak için ekmek babında fırıncılarla dost olunması gerekilen, vefanın gerçekten kullanılacağı mükemmel bir insandır. çok çok geçmiş olsun acil şifalar dilerim.
sohbet etmeyi sevdiğim bir insan, iyi ki ilk mesajı atmışım dediklerimden. yarı yarıya hemşerim hem de daha ne olsun...

saygılar.
övgü dolu entry leri okumasına rağmen şımarmayan mütevazi yazar. *
an itibariyle soba kurmaya karar vermiş olan yazar. hazır kömürüde aldık nasıl olsa. pişsin kestaneler pişsin çaylar.
kara gözlü dilberinden ağzı yanan yazar.
yeniden bir kara gözlüye aşık olmuş yazar.
Muhtemelen hildesheim' li olan yada orada yasayan yazardir.
yıllarca hildesheim da yaşadıktan sonra yetti artık bu sıla hasreti deyip yurda dönmüş olan yazardır.
güncel Önemli Başlıklar