bugün

ünvanını hiçte hak etmeyen kadındır. bi boku bildiği yoktur. ayrıca aceleye getirilen bir sitedir. çekim hatası vardır.
leblebiyi bilmemiştir.
(bkz: evet çorumluyum)
an itibari ile ateisti bilememiştir. ilk cevapta asker ikinci cevapta anne demiş bilemediğini öğrenince de çok büyük erdem göstererek alkışlamıştır. *
(bkz: beslenir ki bu)
ikinci bir şansı hakeden kadının olduğu internet sitesidir.
-aklımdan prezervatif tuttum, ilk diş ipi dedi. ikinci bir şans istedi ve bildi tebrikler.
lipton'un da online pazarlama olayına daldığını gösteren site.
parfüm ve kitabı bilip, arabaya otobüs diyen kadın.
bi haltı bildiği olmayan kadın.
kesinlikle annelere çözdürülmesi gereken bi olaydır.şenay gürler'le girdikleri diyaloglar yarar yardırır.
-ne tuttun anne?
+söylemem.
-adasfasdasf neden duyarmı.*
+off iyi be tamam kamera dedim.
daha beşinci soruda üstünde tuşları olan bişeymi sorusuyla karşılaşan anne hah bak işte bildi gördünmü diye yakarır.inatla testin sonuna gider herşeyibilenkadının yanıldığını gördüğünde pek sevinir.
Baret ve suzgeci bilmis, anteni once paratoner sanmis, ikinci sansinda tutturmus, safrakesesini ve banyo lifini bilememis kadindir.
pda i bilemeyen kadin nokta com dur.
prezervatif sorduğumda bilen kadındır. gerçi içine bir şey konur mu ve kullanırken elinde mi tutman gerekir sorularından anlamış olması gerek. bulacağım ulan bilemeyeceğin bir şey bulacağım!

--spoiler--

--spoiler--

uzay gemisi sordum ve ilk 20 soruda uçak sonucuna varsa da 25'te bildi lan yine!

--spoiler--

--spoiler--

bu sefer olmalı sözlük! kapı zili sordum. bir ofiste bulunabilir, zile basan ve zili duyan olmak üzere 2 kişi kullanabilir. evet! 20 soru sonunda hoparlör dedi, 25 soru sonunda modem dedi! keh keh keh!

(bkz: işsiz adam)
aklımdan tuttuyğum ''karavan'' kelimesini kendisine iki kere şans vermeme rağmen bilemeyen kadın nerede kaldı senin çok bilmişliğin hıncal abimi getirin nedir bu herşeyi bilen kadın.

ayrıca ''üzerine otururmusun bu şeyin'' sorusuda beni derinden etkilemiştir lan vibratörmü bu ne oturması.
kondoma kulak temizleme çubuğu diyen kadındır. *
sorduğum 3 şeyi de ( tabanca, hoparlör, klozet) 20 sorunun sonunda bilmiştir, kadındır, e bilmesi de gerekirdir.
sorduğum 3 şeyi de ( tabanca, hoparlör, klozet) 20 sorunun sonunda bilmiştir, kadındır, bilmesi de gerekirdir.
soru= penis

sonuç= bildi

kilit soru son sorusuydu: -birşeylerin içine girebilir mi bu şey?

ama bilirken de fırçaladı ablamız. koca dünyada tuta tuta onu mu tuttun dedi. sonra da yazdı p**** şeklinde. ama öncesinde limon'u bilememişti. kınıyorum.
futbol topu diye düşündüm, top dedi bildi saydım. buradan kendisini tebrik ediyorum.
penis sorulduğunda sineklik diyebilen hatun.
ilk 20 soruda delgeç olarak cevaplandırdığı şeyi, daha sonra bonus olarak kullandığı 5 soruda hesap makinesi olarak değiştirerek başarıya ulaşmış kadındır.
unutmadan; lipton akıllı bir iş yapmış ve türkiye`deki alışılmış web site reklamları olayından kendini bir adım öne çıkararak zeki ve marjinal boyutta incelenesi bir reklam olayına girmiş.
düşünenide, gerçekleştirenide tebrik etmek lazım...
daha eğlencesi için:

http://en.akinator.com/
liptonun * internette ki eğlenceli reklamı. iyi hoş da ablacım çayı tutuyorum bilmiyorsun! oldu mu şimdi?
(bkz: serum)

bilemedi ki. *
birinci kez bilye ikinci kez tava tuttum her ikisinide bildi helal olsun dedim.
fotoğraf makinasını bilmeyen kadındır.
domates tuttum. "üzerinde yazı var mı bunun?" dedi. ne diyeceğimi bilemedim.