bugün

seda sayan ve evlilik programları. oraya çıkıp hepsini saçlarından tuta tuta yerde sürtesim geliyor. ne buluyorlar anlamıyorum.
(bkz: sosyal yaşam)
Başlığı 50 defa okudum anlayamadım. Hem sevilen diyorsun hemde sevilmeyen anlamadım gitti. Ama yine bir ornek verim belki olur.
Mastürbasyon
sosyal medyanın gösteriş ayağı olan uygulamalar.

kullanmadım, sevmedim, sevemiyorum. geçtiğimiz günlerde bir psikoloji seminerine katılmıştım, konuklardan biri nöropsikolog alkım seven' di. şöyle bir şey anlattı, bir mekana çocuğuyla ünlü bir hanımefendi girmiş. selfie çekene dek çocuğunun hiçbir sorusuyla ilgilenmemiş, çocuk defalarca çekiştirmesine rağmen.. doğru açısını bulup kızıyla fotoğraf çektikten sonra, alkım bey özellikle girip bakmış kadının instagramına, fotoğrafın altına iyi ki varsın güzel kızım minvalinde zımbırtılar yazılıymış. sosyal medyanın özeti niteliğinde bir deneyim bana kalırsa.

bize ait olmayan hayatları insanların gözüne sokmak yerine, olduğumuz insanı ve insanları da oldukları gibi kucaklamak gerektiği kanısındayım.
Şırdan.

Sen yemiyorsun, ben yemiyorum kim yiyor oğlum bunu? Açıyorum YouTube videolarına bakıyorum her 10 şırdancıdan 8’i kekik isteyene şırdan satmıyorum, tabak isteyeni siktir ediyorum, çatal isteyenin anasını skiyorum diyor lan! Demek ki herkes yiyor ki bunu satıcının tuzu kuru!
(bkz: reynmen).
Stefan zweig dedikleri yazarın bir satranç isimli kitabını okudum. inanılmaz sıkıldım.
Sakatat”nesini seviyorlar anlayamıyorum malesef.

hayvanın böbreğini ciğerini dilini beynini yemeye gerek olmadığını düşünüyorum, onca çeşit et varken.
futbol
çay
çiğ köfte
ilkokul öğretmeni
fast food
instagram.
Toprak kokusu, ilkokul öğretmeni, pirinç pilavı, balık, portakal, ekşi erik, lisede sınıfın çoğunluğunun en sevdiği ders olan matematik.
midye olabilir.