bugün

entry'ler (44)

aleyna tilki

neden bu kadar tutuldu anlamadığım bir genç kız. ( şaka be şaka biliyoruz herhalde hepiniz abazasınız. ) şarkıları ilginç derecede bağımlılık yapmıştı bir ara.

yazarların ilginç huyları

aynı anda hem ağlayıp hem gülerken birinden sinirini çıkarmak için fırça kaymak.

bir dk önce dünya'nın en iyisi olup 1 dk sonra hüngür hüngür ağlamak.

her şeyi eşit yapmaya çalışmak. bir gözümü kırptıysam diğerini de kırptıktan sonra ikisini aynı anda kırpmalıyım.

japonca metal dinledikten sonra klasik müzik açabilmek, ya da tam tersi.

dostluk

gerçek olduğunda, şu zamanlarda en ihtiyaç duyulan şeydir kendisi.

tanışma mesajı nasıl olmalı

direk "aşığım" diye girerseniz hayvan olursunuz, önce gerçekten tanışmalı insan.

türkçe şarkılarda geçen mükemmel sözler

" son gelince aklına, bir de baktı ki etrafına; düşündü. debelenip durdu endişesinde. kendini gördü parfüm şişesinde, düşündü. "
" belki modern zamanlar onun içindi, ilkel olmak bir seçim değildi, diye... "

https://www.youtube.com/watch?v=Bt7I64D2nNo

öğretmenler odasına kamera koyup izlemek

her öğrencinin aklından geçen olay. yalnız müdürün yapması ayrıymış. yazıyı okumadım ama nedenmiş ki, bu ne güvensizlik arkadaş.

konuşmak mı yazmak mı

yazmak daha iyi gelendir insana. yazarsan iyi ifade edeceğini bilirsin, ancak konuşurken insanların dertlerini yargılayan bakışları batar kişiye.

konuşmak mı yazmak mı

yazmak daha iyi gelendir insana. yazarsan iyi ifade edeceğini bilirsin, ancak konuşurken insanların dertlerini yargılayan bakışları batar kişiye.

konuşmak mı yazmak mı

tahammül edilemeyen şeyler

hayatı katlanılmaz hale getiren şeylerdir. daha da ilginci de hayatın kendisinin de tahmmül edilemez olmasıdır...

bb kremin ne olduğunu bilen erkek ılık mıdır

bilinebilir. bb kremin ne olduğunu minnacık çocuk bile biliyor artık, yargılamamak gerek. olur böyle şeyler,belki ilgisi var?

tam şuanda beklediğin mesaj

Herhangi birinden;
"Hayatın harika olacak, hedeflerine ulaşacaksın, ağlama artık. "

"Senin gerçekte kim olduğunu biliyorum. Tehdit değil bu, seni anlıyorum çünkü seninle aynı şeyleri yaşadık. Dertleşsek de anlarım, çünkü ben senim. "

"Ne olursa olsun tek başına atlattın sen, bunu da atlatacaksın! "

"Sana güveniyorum ve sana inanıyorum. "
Sadece tek kişiden;
"Gözlerin bile huzur, ne güzel şeysin sen öyle. "

"Onu değil seni seviyorum. "

"Sesini duymak istiyorum. "

Hiçbiri ve beklediğim diğerleri gelmeyecek. Her zaman yalnız...

psikoloji okuyan türbanlı

olabilir fakat psikoloğunuzu türbanlı seçerken din ile bağışık olmadığınızdan emin olmanız gerekir. örneğin lgbt ile ilgili bir sorununuz varsa ve türbana bu yüzden önyargı ile yaklaşıyorsanız,ya da içten içe buna takmışsanız tedaviniz başarılı olmaz.

ruh acısının bedene vurması

canım acıyor, sadece gözlerimi kapatıp benim gibi yaşayacak birini film izler gibi izlemek istiyorum. anlık duygudurum değişimlerim bedenime vuruyor ve neden haykırmayayım diyorum. haykıramıyorum...

film tavsiyeleri

(bkz: akıl oyunları)

özdemir asaf

Türk bir şairdir.

kötü kocaya düşersem diye para biriktirmek

insanların ne hale geldiğinin kanıtıdır.

depresyon

şu anda tutulmuş olma ihtimalim bulunan psikolojik bozukluk. hayat boş her şey boş hareket etmek nefes almak bile zor.

ice tea

katılıyorum. yazın karpuzlusu efsane gider ama kışın yaşasın sahlepler!

nebuch

severim kendisini. ülkenin girişimci, bilgili ve ümit vaad eden gençlerinden bence. hele o "1" videosu inanılmazdı.