bugün

sekizinci nesil yazar.
(bkz: herkesin hayatına kimse karışamaz)
cok iyi oldu cok güzel iyi oldu tamam mı? simdi meselam türban olayını çok karıstırdılar ha aralarında bir fark kaldı o farkınan çok güzel oldu meselam herkesin hayatına kimse karışamaz ha nasıl karısamaz? ben bu sekil giyinirim bu bayan su sekil giyinir su sekil giyinir ha hic kimse hic kimse karışmaya bir hakkı yok. özgürlügü bitir. ha basörtü kurban oldugum yaresul allahtan gelebilir ama lakinki öyle degildir. benim yoruğlamam bu kadar.
Beştepe sakini.
(bkz: recep tayyip erdoğan)
(#27376931) duyarlı ve uitstekend yazar arkadaştır.

edit: flemenkçe mükemmel, hemen akıllardan kötü bişey geçmesin.
(#27353705) entrysi ile güldürmüştür.
Totaliter rejim hayali icinde yasayan savurgan bir milletin adami, gelecegin baskan adayi, embesil seçmenin yakisikli buldugu tipsiz bir cemaat kolemeni olabilir.
herkesin hayatına kimse karışamaz denilesi yazardır.
herkesin hayatına kimse karışamaz diyen adamı izlememiş adamdır.

boşuna yaşıyor olabilir.
Bazı Entry lerinde iyiki karışıyor dediğim yazar.
Açık oyladığı entry le beni kahkahaya boğmuş yazar.

Komiksin adamım.
herkesin hayatına karışan adam
yeter artık bıktık şu tavrından
ama elbet biticek hükümranlığın
RECEP TAYYiP ERDOĞAN .
nickini değişmiş kızlar.

ifşa etmeyin diye itiraf etti az önce. eski nickini rüşvet karşılığı ilgilenen kızlara pm olarak vericem. *
(#27767469) Espriden anlayan, kafa yazar.*
o adam cumhurbaşkanı olur mu?

olur lan!
Seksy yazardır. Çk ttlsn cnm ya...
(bkz: hz muhammet)
cok tatli buldugum yazardir. vakti zamaninda basindan tel mevzusu gecmistir. acimdan anlamakta.
yanlışlıkla şikayet ettiğim yazar. çok özür.
Çok büyük bir keyifle donuza eklediğim boş gezen muhasebeci. Sen yazar olsan kaç yazar ki? * Bu vesile ile donuza ekleme fikrini veren (bkz: abberline) yazarına teşekkürlerimi sunarım.
Adam gibi adam yazar. Ama son yaptığını Unutabilmek çok güç.

Sevgili yazarlar, bakın benim çok tatlı, en en sevdiğim yeşilden, ağaç gibi de değil de gibi ve henüz ömrünün ÇOK başlarında Olan minik mi minik bi bonsaim vardı. Suyunu şeyini eksik etmez, kendimden çok ona bakar, eve çocuklu misafir geleceği Zaman Onu nereye saklayacağımı bilemezdim. O da aynı şekilde beni çok sever, bana sanki daha farklı... sanki daha bir ağaç ağaç bakardı. Ona bir isim bile koymuştum. Evet bir ismi bile vardı. Bonsai'ydi adı ve yaratıcılığımla gurur duyuyor Olmalıydı.

Sonra o kara gün geldi çattı ve bu adaMa ağacımdan bahsettim. Bahsetmez olaydım. Sonra ona fotoğrafını yolladım. Yollamaz olaydım.

isterseniz bir bakalım. Ne kadar da yeşil, ne kadar da... bonsai.

görsel

Fotoğrafı gördüğü an "Ne güzel bir ağaç... Keşke benim olsa." kenafirliği sarmıştı dört yanımızı. Ağacım ve ben lanetlenmiştik adeta. O bana Sanki "nasıl yaparsın sarah?!" der gibi bakıyordu, ben ona "???" der gibi bakıyordum. Sonra O bana "Biz özeldik!" der gibi baktı bense Ona "Ne diyosun anlamıyorum Ki aq?" der gibi baktım. Şaşkındık ve korkmuştuk. sonra hhka bana gülümsedi ve dedi ki; "Onun bakımı zor Olur (:"

O elim cümleden sonra hiçbir Şey eskisi gibi Olmadı. Hep daha kötüye gittik. Ne yaptıysam da fayda etmedi. Ağacım artık beni sevmiyordu. O ÇOK Sevdiğim yeşilini soldurmuştu. Kırılgandı ÇOK kırılgandı ve dökülüyordu, Onu büyütüp milyon dolarlara satma hayallerim gibi, YOK Oluyordu.

Görelim.

görsel

Resmen Maşallah dediği üç gün yaşamamıştı. Bakın bu ibretlik bir hadisedir. yarın öbürgün coluğunuzu Çocuğunuzu, kedinizi köpeğinizi ya da benim gibi ağacınızı bu adama göstermeden önce tekrar tekrar düşünün. Ben yandım, siz yanmayın.

http://youtu.be/QIwXR_vDNo4
Hakkında hiçbir şey bilmediğim yazar. Nicki iyiymiş heea.
Cover fotoğrafına reklam alan yazar. Kendimi de köşeye iliştirttim hemen. *
Herkesin hayatına kimse karışamaz bilmiyordur. Ben şu şekıl giyinirim şu şu şekıl giyinir be adam.