bugün

Ürünlerinin yapıldığı bitkilerin yetiştiği tarlaların üzerinden uçak dahi geçmiyormuş.

Fakat bu nasıl bir cümle oldu böyle?

Neyse siz anladınız onu.
Vücuda adam gibi katı bir madde sormadığı için çok hızlı kilo verdiren sonra olurda bunları kullanan kişi kullanmayi bırakırsa verdiği kilonun da 2 katını hemen aldıracak diyet ve spor ürünleridir.
içemiyorsan zorlama zaten. Yararlı bir ürün değil, organlarına hasar veriyor.
Oğlum çok cahilsiniz. Ve bilmeden yazilmis bunların hepsi.
Biri de öğrendiği bütün yanlis bilgileri yazmis.
Birincisi o bi ilaç degil,bildiğin mama. Zayıflatma ürünü falan degil yani.
Neyse daha önce detaylı anlatmıştım,anlayan olmadi. Anlatmaya gerek duymayacam artık.
Bir dönem ebru şallı hanım da bu shake reklamını yapıyordu. Kilolu insanlar neden kilolu olduğunu kendi kendine düşünerek bulabilirse yani farkındalık olursa zayıflamak mümkün. Yoksa bu veya başka isimle satılan mucize formüller yok.

Herbal life birbirini destekleyen farklı amaçlara uygun ürünleri paket haline getirip müşteriye sunuyor.

Bu ürünler müşteri olarak alınırsa pahalıya geliyor. Bu bahsedilen toplantılara gidilirse orada size aynı zamanda para kazanarak zayıflamanın mümkün olduğunu anlatıyorlar. Yanı win win durumu.

Sonuç olarak isterseniz hicbir şey yemeyin. Spor yapmadan kalori yakmadan oturduğunuz yerden yemeyerek kilo vermek diye bir şey yok.

Kilo veriyorum sanılan karbonhidrat alamayan vücudun başta verdiği su.
hiç bir ürün mucize değildir.
tamam şimdi kullanıp belki 15 kilo verirsiniz ama bundan 8-10 sene sonra vücudunuzda yaratması muhtemel tahribatı düşünün. bakın artık sağlık ocaklarında devletin diyetisyenleri var. yani illa dünya kadar para vermek zorunda değilsiniz. bir bilene danışmadan,boğazını tutmadan,hareket etmeden vereceğiniz kilodan hayır gelmez. şahsi fikrim bu yönde.
gerçekten kilo verdiren, markalaşmış, besin takviyesi satan şirket.

yalnız nasıl kilo verdirdiği incelenmelidir. 'shake' denilen şey beslenemeyen (komada, felçi vs.) hastalarda kullanılan, besin değeri sadece açlık sınırını geçen 800cal'lık bir toz. bu tozu sabah akşam kullandığınızda alacağınız değer bu. yani bildiğiniz burundan beslenmek gibi, tek farkı aromalarla tatlarının güzelleşmiş olması. bunu yarım litre sütle içmenizi istiyorlar. yarım litre sütü herhangi bir sebepten içtiğinizde de doyarsınız zaten. tozun içeriğinde lif, karbonhidrat vs. olduğu için aslında normal bir kahvaltıyla almanız gereken kaloriyi almış oluyorsunuz. cidden doyuyorsunuz da.
tozun kalp kasını etkilediğine dair bir çalışma varmış. bilgim olmadığı için ekleyemiyorum. bunları bana diyetisyen bir arkadaşım anlatmıştı.

diğer ürünleri de (en genelleri) çay, yağ tutan hap gibi şeyler. çayın içerisinde tarçın varmış, tarçın şeker isteğini azaltan bir baharat. yağ tutucu hap yemekle birlikte aldığında yediğin besindeki yağı tutup daha az kalori almanı sağlıyor, bildiğim kadarıyla bu tarz haplar tıpta da kullanılıyor.
çocukken kullandım ben bu ürünleri. önüne büyük bir katalogta zayıflamış insan fotoğrafları koyunca "alırım,yaparım" diyor insan. o dönem su içmezdim bu yüzden ürünler böbreklerimi çok zorladı, bıraktım ben de.

bu sene yazın annem istedi bu ürünlerden. yemeği seven birine yeme denilince üzülüyor insan, annem de çareyi bunda bulacağına inandı. satıcı kadın kendi de kullanıp yaklaşık 25-30 kilo vermiş. kendi hayatını, beslenme düzenini anlattığında "yalvarırım bana ürün sat!!" dememek için zor tuttum kendimi. gerçekten cezbedici ve kolay.

yine de... normal şeyler yiyerek zayıflamak mümkün. bir dönem zayıflama hapları çıkmış piyasaya. insanlar kullanmışlar, her şey güzel zararı sonrasında ortaya çıkmış. böyle bir şeye zemin hazırlamamak için kullanılmamalı.
Pazarlama satış işi her insan için uygun bir kariyer değil. Çünkü sadece satış yapma hedefine odaklanmadan yüksek gelir sahibi olmak çok mümkün değil. Bu nedenle ahlaki ilkeleri olan ve bunlara uyma konusunda hassas olan insanlar sadece kar etme gudusu ile hareket edemiyor. Bu işin sadece bir yönü. Bu motivasyonu olduğu halde satış pazarlama becerisi eğitimi ve tecrübesi olmayan bir insanın bu işe girmesi de yanlış.

Tanınan biriyseniz durum değişir. insanlar sizin kullandığınızı söylediğiniz ürünü satın alır çünkü ünlüler yalan söylemez gibi bir mantık var.
Temsilcilerine dikkat ettiniz mi? Hepsini At, beygir olanlardan seçiyorlar. Kafelere, stadyumlara, spor salonlarına taytlı, şortlu gidiyorlar. Amaç ise ilgi çekmek.
protein tozu, l-canitine, enerji içecekleri satan marka reklamlarında bi aralar c. ronaldo oynuyordu.
Bir standlarına denk geldiğim ve vücudumdaki yağ oranını ücretsiz olarak ölçtürdüğüm firma. Gıda danışmanlık şirketi diye tanıttılar bana kendilerini ve ücretsiz olarak daha detaylı analiz için randevu verdiler. Burada yazılanları okuyunca gitmediğim için sevindim.
washington üniversitesinde öğretim üyesi olan bir tanıdık bile girmişti bu işe.
ne kadar "sahtekar bunlar." dediysek de dinletemedik. sonra bize düşman oldu.
şimdiye profesör olmuştur aptal herif.

http://www.gidaraporu.com/herbalife-hakkinda_g.htm
yıllar öncesinde sokakta yürürken reklam afişinde gördüğüm messi'nin elinde tuttuğu mama.
Uygulaması çok zor bir sistemdir. illa mamalarla beslenerek bir diyet yapmak niyetindeyseniz cambridge'i öneririm. Karışım çeşitliliği çok fazla. Tadları herbalife'a nazaran çok daha güzel. Değişik aromalı ve sıcak içebileceğiniz çorbaları var.
kusura bakma ama onca yıllar ne yediğine bakmadan, kalori hesabı yapmadan yedin de yedin kiloları vücuduna sabitledin. şimdi de istiyorsun ki 1 ayda 6-7 kilo vereyim. o kilolar sana 1 yada 2 ayda gelmedi değil mi ? o zaman niye aynı hızla gitmesini bekliyorsun? bu sana da mantıksız gelmiyor mu? bakın, kız erkek farketmez burdan kilo vermek isteyenlere benden tavsiye; eğer sağlıklı bir şekilde zayıflamak ve verdiğiniz kiloları tekrar geri almak istemiyorsanız o çok narin totonuz var ya hani yıllarca kıpırdatmadığınız işte onu kaldırıp spora başlayacaksınız ve günlük kalori açığı oluşturacaksınız. başka çıkar yolu yok bunun.
bu başlıktaki ürüne gelince, içeriğini bilmiyorum ama böyle shake türü şeyler spordan önce veya sonra takviye olarak kullanılabilir. tabi araştırarak kullanmakta fayda var.
Kullanan yakınlarımın kullandıktan sonra hasta olduğuna şahit olduğum marka. Bir kere kullanırken sıkıntı çıkarmıyor olsa da bıraktıktan sonra verilen kiloları hızlı bir şekilde fazlasıyla geri alabiliyorlar. Bu tarz oluşumlarda zaten çok üye toplayanlar hep kazanıyor. kanıt isteyenler için:
https://suphecimelekblog....dirmacasi/comment-page-7/
edit:site ismi dandik olabilir ama yazı öyle değil.
sikik 50 gram bir meyve çayını 90 tl ye iteleyen haydutlardır.

bir bokada yaramıyor. 220 lira masraf kıça kaçar.
göğsünde kilonu kontrol et yazan tiplerinden uzak durulması gereken marka.

olm o iş kolay mı bu kadar?
doktorlar toptan işi bıraksın o zaman.
En son 2008-2009 yıllarında revaçta olan sözde "kilo verdiren" mama. Kilo verdirmiyor. Üstüne üstlük hiçbir şekilde yemek de yemediğinizden mideniz değil ama bünyeniz aç kalıyor. Hadi Diyelim ki bi ihtimal kilo verdiniz katıyla geri alıyorsunuz.
O zamanlar insanlar bilmiyordu ama ama şu anda aptal ayıracı. *
Hala bunlardan medet umup o kadar para yatıran insnlar var. Aptalsınız amk. *
Büyük firma büyük paralar var kapitalizmin en iyi örnekleridir kendileri.
çok para kazandıran firma. ben bu işte değilim akrabam yapıyor.
yıllardır soruyorum hiç 1. 500 tl den aşağı bir ayda kazandım demedi.
toplantılara giden kişiler de hep fazla kazanç fikrinden yürüdüklerini söylüyorlar.

şimdi şöyle bir olay var. her ay bunların toplantıları var şehirdışı.
bir kişinin masrafı en az 150 tl. bahsettiğim şahıs bu toplantılara 5 yıldır gidiyor.
12 x 150 = 1.800 tl. 5 yılda 1.800 x 5 = 9 000. tek kişilik masraf 9 bin.
tek başına da yapmıyor. 3 kişi tüm aile yapıyorlar. 27 bin tl demek bu.

bu işin ucunda para olmasa 27 bini nereden bulup da gidebilirler ki?
tek maaşla geçinmeye çalışan mazbut bir aile bu.

bu yola giden para, para kazandıklarına en büyük delil.
hadi 10 bin olsun, 5 bin bile çok değil midir yazık değil midir böyle bir ütopyaya.

mantıken çok kazanıyor olmalarına gülerim. çok fazla ürünleri yok.
zayıflama ürünü, kremler, cilt maskesi, sabun, şampuan.

zayıflama ürünü kısmına gelince; herkes zayıflamak ister.
ancak o shake denen bebek maması gibi şeyi insanlar nasıl içiyor?
ben de alacaktım. sırf bu mama kısmı beni bozdu.

ben de 8 kilo verdim. hiç öyle bunları yapmadan.
zayıflamak isteyenlere tavsiyeler başlığında yazdım.
halen de vermeye devam ediyorum.
esmer ekmek, cacık, yumurta. şeker falan yok.
ekmeksiz doymuyor ki insan.

bu işi yapan insanlara kolay gelsin. belki ben de birgün başlarım.
sadece kazanılan çok para, satılan mal çeşidi çok az olunca denklemi bir türlü kuramıyor beyin.

ben de ürün satıyorum. şampuan kremle kazanılmıyor o paralar.
Benim çeşit çeşit ürünüm var. Yok yani ayda bin tl mümkün değil.
Bu ürünler sihirli, bulunmaz şeyler mi anlamadım ki.
'bir ipod’tan daha ucuza kendi işinizi kurun' ilanıyla köle, pardon eleman arıyorlar.

lan benim arkadaşım bunu satacam diye dayak yedi amk. sağ gözü mosmor olduydu.
Sahte bir dünyanın av peşinde koşan insanlarından oluşur.
Reklamında cristiano ronaldo oynuyor.

(dönen para büyük.)
baştan söyleyeyim bu ürünü ne satıyorum nede reklamını yapıyorum. Milleti ikna etmek için uğraşamam. Ama bildiğim bir şey varki bu firmanın ürünleri işe yarıyor.Boyum 1.80 ve bir ara 92 kiloya kadar çıktım. Şişmanlayınca tipim kaydı, eski yakışıklılığımdan eser kalmamıştı.Böyle bir zamanda bu firmanın ürünleri bana yardımcı oldu. 1,5 ayda 92 den 86 ya düştüm. Hedefim 70 kiloya kadar düşüp eski fit halime dönmek. inşallah bu firmanın ürünleriyle bunu başaracağım.