bugün

arka sokaklar da ki mantık hatasıdır.lan narkotiğin işine de cinayetin işini de hatta terörle mücadeleye bile bunlar yetişiyor üstüne üstlük bir de asayiş var.
(bkz: adam pisliğin teki çıktı rıza baba)
seneryo gereği kurulan rütbeli memurlardan oluşan ekip, istanbulda ki hertürlü olaya müdahale edebilmektedir.
ülkemizde bu kadar polisin boşuna maaş aldığını düşünmeme neden olan ekiptir.
tayiniymiş şarkıymış da çıkmaz bu ibnelerin senelerce hiç. hangi bakandan torpillilerse artık.
diziyi izleyenlerin "ya amk bikerede yakalamayın arkadaş" dediği ekiptir.
bu dizide bir de doktor vardır murat karakterinin kardeşi o da her boktan anlar bi kalp cerrahı olur sonra acil doktoru olur göz ameliyatlarına girer sonra gidip burun estetiği yüz değiştirme ameliyatı yapar bu nasıl doktor mına koyim.
Polis teşkilatının en becerikli ekibidir. Keşke gerçek olsalar suç oranı % 50 azalır yeminle.
dizideki doktur yavuz'un her hastayla ilgilenmesine benzer durumdur. adam her dalda cerrah ek olarak dahiliyeci, jinekolog, kalp-damar, kulak burun boğaz da falan da uzman affetmiyor valla.
telsiz anonsu yapılır, kız olayı anlatır tam adresi verecekken ekip basar telsizin düğmeye "tamam olay bizde, gidiyoruz" der asılır frene, kırar direksiyonu göstermelik. iyi de kardeşim hele bir adresi alaydınız "nereye gidiyorsunuz adresi bilmeden mal!" demezler mi adama? yok yok demezler kaç sezondur oturup millet izlediğine göre, yayınlanmaya devam ettiğine göre herkesin keyfi yerinde.
akıllara '' bunları doğu sınırına mı salsak acaba? '' sorusunu getirmekte olan ekip.
--spoiler--
şu ülkede, rıza babanın ekibi gibi 10-15 ekip olsa, yeminle nirvanaya çıkarız. Ahanda bak buraya yazıyorum.
--spoiler--
birisi çıkıp sikmedi ki şu ekibi. kaç senedir kanal d yi işgal eden saçma sapan dizi.
yakında konu bulamayacaklar su arza, elektrik kesintisi, doğal gaz kaçağına da el atacaklardır.

(bkz: alo rıza baba)
bırak o saksıyı evlat.

(bkz: doğuş)
6 sezondur hiçbirinin ölmediği doğaüstü ekip.

görsel
Arabayla ikitelli yakınların da dolaşırken beykoz da olay var diye geçilen anonsa olay yerine çok yakınız diyebilen bir ekip.
algı sınırlarını zorlayan, 5 yaşındaki çocuğun da 90 yaşındaki nenenin * de izleyebildiği saçma sapan dizinin hayal sınırlarını alt üst eden hayali polis ekibi.
geçenlerde bir bölümünde bu ekibimizin ardında tomalar, panzerler, zırhlı çevik kuvvet minibüsleri ve robocoplu çevikler gördüm. yine bu ekibin koordinesinde bir olaydaydılar, şaşırdım, dedim la istanbul emniyet işi gücü bıraktı çevikleri bu diziye mi gönderdi diye. aradım sordum istanbul çevikteki arkadaşımı, ne ayak dedim. meğer bunlar emniyetten rica edip ayarlamışlar o trilyonluk araçları ve ekipmanları. kahveden de saçına sakalına bakmadan figüranları toplamışlar. görüntülerde bile bariz fark edilen kaskın dışına saçı çıkmış uzun saçlıları görünce anladım. işin özü bu adamların yapmadıklar iş yok, ee arkalarında koskoca istanbul emniyeti var.
rıza baba'nın her vakanın karakoluna geldiği komiser hulusi kentmen'in çömezi olduğunu gösterir. *
ayrıca ekip ellerindeki tabancalarla keleşli teroristlere karşı da çatışmaktadır zaman zaman.