bugün

-bütün kadınlar orospudur ismet. benim annem, senin annen ve senin kızkardeş hariç.
+teyzemi de severim ben.
-teyzen de hariç.
+amca kızı?
-tamam ismet konu kapandı.
+aaa.. amca kızı dışarda kaldı!

(bkz: yiğit özgür)

tanım: geri zekalı insan söylemi.

başlık sahibi uçmuş.
her erkegin bir parca abazan olmasindan kaynaklanan sanri.

edit: "aa gerçekten öyleymiş" diye düzeltme yapmaya geldim ama her erkeğin bir parça abazan olması da gerçek. neyse siktir et.
(bkz: seni kınıyorum ve sana laflar hazırladım)
(bkz: senin ananda da var mı bu orospu ruhu)
(bkz: turkishmusic org daki sezen aksu tartismasi)
beyni apis arasinda dolasan insanin lafidir.
senin ananda öyle o zaman babanda pezevenk diye cevap verilmesi gereken söz..
(bkz: her çocuk evde duyduğunu söyler)
"eee demekki anası orospu, babası bu durumda pezevenk söyleyende onların karışımı olunca bu düşünce normal"diye geliyor insanın aklına.
zamanında bikaç kaşar, orospu ve benzeri kadın kişilerinden darbe yiyip göt üstü oturan erkek kişisinin kadınlara karşı beslediği nefretin ideoloji haline dönüşmesidir.artık bu insan için her kadın bi parça orospudur, en az kendi ruhunun paslılığı, gereksizliği kadar.
anlam verilemiyor..."yeniden dene" "iptal" "yoksay"
yanlış önerme; neden?

verdi, bir parça
vermedi, iki parça
gösterdi, üç
göstermedi, dört
gösterip verdi, beş
göstermeden verdi, altı.

çok parçadır yani. ya yaa.
anca bir erkeğin söyleyebileceği laftır, o da herkesi etrafındakiler gibi sanmasından kaynaklanır. yorum yok.
(bkz: her kadın kendi kocasının orospusudur)
doğru olması durumunda; 'her erkek bir parça orospu çocuğudur' düşüncesini doğuran önerme.

valla yapacak bir şey yok, durum böyle. *
(bkz: her insan bir parça orospudur)
her insan biraz iyidir. her insan biraz yalancıdır.
her insan biraz bencildir. her insan değişebilir.
(bkz: sensin o)
Sokakta hanımefendi, mutfakta aşçı, yatakta orospu olacaksın derler ya bazı kız anneleri.

(Not:Bunu ben söylemiyorum bazı yörelerde kız anneleri evlenmeden bir gün önce kızlarına kocalarını elde tutmak için söyledikleri bir sözdür)
'her erkeğin biraz pezevenk olması' gibi bir durumdur.
bunu diyen kişi ad hominem olayını sözde takmıyormuş gibi görünür, ama sözlükten çıkınca muhtemelen "benim anam hariç ehe" falan diyordur. hani marjinal görünecek ya amcam.. orospu kelimesini içeren her kitap, her entry marjinal sanılıyormuş.

(bkz: orospu diyorum marjinal oluyorum)
her azizenin içinde bir orospu, her orospunun içinde bir azize vardır.(ahmet altan)
bir parça doğru olan durumdur. mühim olan kadının bu işlevini ve bu konudaki yeteneklerini sadece kendi erkeğine göstermesidir.
-bütün namuslular ölsün, orospular yaşasın!

(şener şen-ne olacak şimdi)
doğrudur... kimileri bu o...puluğu sadece kocasına gösterir kadın olur. kimileri herkese gösterir o...pu olur.
o zaman 'her erkek de bir parça orospu çocuğudur' demek yanlı$ olmaz.
''kocasına orospuluk yapmayan kadın onu yad ellere gönderir dolayısıyla her kadın bir parça orospudur'' düşüncesine göre doğrudur.