bugün

Zengin işidir. Su faturası 500-600 tl gelir en az.
Bu yaz gününde leş gibi ter kokmaktansa 3 dakika soğuk su altında kalmak huzur verici.
Her insan evladının yapması gereken şey.

Kimse sizin iğrenç kokunuzu çekmek zorunda değil.
Özellikle yaz aylarında yapılması geren şeydir. Sıcak havalarda hem rahatlamaya hem de temizlenmeye yarar.
her büyük abdest sonrası duş almak daha iyidir. daha temiz olursunuz.
mis gibi tertemiz kokmak. önce kendine, sonra cevreye saygı göstergesi.
Deriniz çürür olm manyak mısınız her Allah'ın günü duş alınır mı? iki bayram arası bir duş, 6 ay sonra bir tane daha... Bitti gitti.
kendine saygısı olan her insanın yapması gereken.
Ruh sağlığı yerinde olan biri kışın en az 2 yazın en az 3 kez duş almalıdır.

Pislik pislik gezmeyin ortada insan olun az.
Herkesin yapması gereken temizlik. Her yer leş gibi kokuyor.
Her sabah okula gitmeden duş alıyorum, alışkanlık olmuş. Ayrıca pis hissetmekten iyidir.

Ama bir sıkıntı var ki, 2 gün almazsam saçlar hemen yağlanıyor.
Çünkü sürekli duş almak yüzünden dipleri kuruyor ve yağ salgılanıyor.
lan adamlar, alışkanlıktan yapıyoruz demişler iyi mi.
balık mısınız oğlum alla alla.
insan krilenmezse neden yıkanır ki? manyag mısınız acep.
şahsımın yaptığı eylem. sinüzit oldum bu yüzden. bi süre sonra alışkanlık yapıyor duş almadan adım atamıyosun.
alanlara diyorum.
oğlum nası bi vücut yapınız var da buna ihtiyac duyuyorsunuz. sürekli ter ve koku mu üretiyorsunuz. ya da amele misiniz.
şahsım 1 haftada ancak saçımda yağ hissedip yıkanıyorum. misler gibi de kokarım. değil bi hafta 1 ay yıkanmasam kokmam.
Staj adı altında tozla toprakla uğraşan biri olarak ben de bu topluma dahil oluyorum.
Olmazsa olmazdir.su ara sicak havanin etkisiyle gunde iki defa (en az) alinmasi vaciptir
bu sicaklarda aksini dusunen pistir net!
Yazın iki defa alıyorum ama sanki sadece 1 saat etkisini sürdürüyo gibi.

dipnot:saç sağlığını olumsuz etkilediği falan yok. Saç dökülmesi genetik.
Her gün alıyorum,Bazı günler iki hatta izinli günlerimde üç defa bile aldığım oluyor.
sadece yaz ayında yapılması gerekendir. kışın ise iki günde bir yeterlidir.

ha, günde iki kere de duş alabilirdim ancak kafamda saç kalmazdı öyle. kellik mutluluktur. *
Ben mesela. Hatta günde iki defa. insanım ben çünkü.
Ortadogulu altinsan’ların bilmedigi gerceklerden.
uzun sure devam ederseniz cilt kuruluguna dolayisiyla kepeklenme gibi sorunlara yol acabilir.
Cilde çok zararlıdır. Koruyucu nem ve yağ tabakasını sürekli aşındırır; ilk aşamada cilt mikroplara karşı savunmasız kalır ilerleyen aşamalarda bu tabakayı oluşturma yeteneğini kaybederek yaşlılık döneminde ciddi deri rahatsızlıklarına yol açar.
Iki nesil once birak yikanmayi,icmeye bile su bulamayan insanlar,simdi iki gun dus almayinca koktuk diye cemkirmekteler.ilginc.