bugün

özenti halleriyle bütün özel hayatı face booka taşıyan kişidir. insanı hayattan soğutur * .
tuvalete gittiklerini yazmıyorlar günahlarını almamak lazım.
bok yedirilesi kişidir.
tok yedirilesi kişilerdir. düşün adam tok sen zorla yemek yediriyosun. offf. o değil de fece ile book'un görmüyeli arası bayağı açılmış sanki. keşke birleşseler.

(bkz: facebook)
Yalnızdır belki.
(bkz: liselidir onlar liseli)
sanal alemde popüler olmaya çalışan insanlardır. (bkz: sıçmama son 10 dakikaka)
twitterdan yoksun kişidir.
git twetter hesabı aç diye yorum yazdıgım kişilerdir. o ne gardaş cevabı gelince yorumu siliyorum.
duygusal açıdan kendini tatmin edememiş kişidir. duygusal tatmini sanal alemde arar. hele yazdıklarına yorum geldi mi dünyanın en mutlu sanal kişisi olur.

son zamanlarda böyle insanların sayısının artması sosyal paylaşım sitelerinin ne bok olduğunu gözler önüne sermektedir. acıdır, ama gerçektir efem.
"twetter hesabı aldım, artık oraya yazacağım" cümlesini bile fecabook'a yazan kişidir.
ne kadar lanet bir insan olduğunun farkında olmayan kişidir. bol miktarda "sıkıntı..., uykusuzluk...,inadına....,yine yeniden..."tarzı yazılarla göz önünde olurlar. en sonunda "eeaaah sıçarım" denip silinir.
sadece facebook ta sosyalleşebilen yada bende sosyalim mesajı vermeye çalışan, sosyolojik olarak araştırılması gereken insan kişidir. *
abazanların partneriyle yaşadığı sıcak dakikaları dört gözle beklediği kişidir.
imaj kaygisi olan insandir.
genelde bunalımdadırlar. hayat onları nedense hiç sevmiyordur. damardan girerler. arada sırada ufak şeylerden mutlu olunabilmesi gerektiği mesajını verirler ve yolda gördüğü kuşu böceği filan buna örnek gösterirler. çok yapmacıktırlar.

bunlara örnek birkaç ileti şöyle olabilir;

"bu saçma hayatta ben neden yaşıyorum ki?"
"hayatın anlamını çözebilir miyim bilmiyorum ama karıncalar çözmüş olmalılar, bakın ne kadar da mutlular ve birlikte yaşıyorlar"

bu tipler eğer ki arkadaşlık listesinden silinemiyorsa kesinlikle duvardan kaldırılmalıdır.
ulan para anan zaaa.(*inci sözlük)
5dakika önce
dolu cüzdan candır.(*ekşi sözlük)
8dakika önce
boş cüzdan özgürlüktür.(*tom robbins)
10dakika önce
bağlanmayacaksın paraya öle körü körüne boş cüzdanla geziceksin.(*can yücel)
12dakika önce
cüzdanımın boş olduğunu farkettim.
15dakika önce
arkadaşlarımdan çıkar deyip sileceğim kişidir.
kompleksli ve basit bir kişiliğe sahip olan yaratıkların yaptığı bir harekaattır. Bazen şöyle şeyler yazarlar en az 10 kişi beğenir, 15 tane de yorum yazılır arkasından.

-I love u sooo much, misss u baby, come back!
-Sooo hungry, gone to get food!
-Sick of life, I wanna die sometimes!
-15 days to go....sonra 10 days to go....sonra 5 days to go...sonra 1 day to go....ve sonra 5 hours to go to filanca...
-What shall I name my new dog? Any suggestions people?
-Mc Donals new burger is the best! OMG yummmmmmmmmyyyyyyyy!!!!!!!!!!!!
-I hate school....
-Goodnight facebookers!

Bu ne lan! Abartma! efendi ol adam ol!
tamamen ilgi bekleyen salakların işidir. geçende bir tanesi tam bir haftadır çilekli pasta yemiyorum yazmış gel de sövme bunlara ya.
ilgi çekmeye çalışan kişidir. ileri bi zamanda o yazdıklarını bulmaya çalışırsınız ama bulamazsınız. çünkü beğeni alamadığı için hepsini silmiştir.
tipik bir ergen.
(bkz: lifebook)
dikkat çekmeye çalışan ve hiçbitürlü egolarını tatmin edemeyen ergenler topluluğudur..
_ufffff..çok canım sıkıldı..
banane mk..
''motorun lastiklerini değiştirdik şükürler olsun''

bunu gördü bu gözler. evet.