bugün

Bazen sevinç, bazen hüzün olsa da çoğu zaman endişedir.

Bu manyak:
Babanın sakladığı anahtarı bulup, sabuna geçirip kopyalar.
Anne bir daha terlik fırlatmasın diye tüm terlikleri toplayıp yakar.
Evde üç tane erik ağacı varken gidip komşunun dandik ağacından erik çalar.
Misafirin maydonozdan nefret ettiğini öğrenince hazırlanan tüm yemeklere maydonoz doğrar ve hiç üşenmez...

Kısa kesersek:
http://images.cryhavok.or...tivator+-+Black+Sheep.jpg

düzelti: aile derken büyük aile kast edilmiştir. Sülale kavramı çok geniş olduğu için kullanılmamıştır.
bir ailenin her üyesinin manyak olduğu duruma göre kat kat iyi olan durumdur.
Bizim ailede yok. Muhtemelen o benim ve çaktırmıyorum.
o manyak birey bu yazardır.
http://aydam.blogcu.com/h...-bir-manyak-vardir/341434
adettendir. bizim ailede benden önceki kuşakta bu görevi babam üstlenmiş.sonraki kuşakta da ben cümle aleme ilan ettim zaten.

peşin peşin edit:size zahmet olmasın (bkz: entry nick uyumu)
(bkz: evrim) in bir sonucudur. o manyak birey dediğiniz aslında bir sonraki basamaktır. iyidir, candır.
tecrübelerle sabit yaşanmış olaydır. her ailede olmasa bile pek çok ailede vardır.
Her aliede muhtemelen bulunan esprili, geveze insandır. (bizim ailede kardeşim meselaa.)
zararsız manyaklıklarına binlerce hediye alabileceğim varoluştur lakin ata otoritesi o kadar yoğon ve etkindir ki sülalemde böyle bir insan yoktur.
ancak ufak tefek cinlikler yapanlar vardır onlarada gülünüp geçilir.
bizim ailede de benimdir.
Bu açıdan bakınca bizim ailedeki 4 bireyinde birbirinden manyak olması kuvvetle muhtemel.
bakış açısına göre değişir. dışarıdan bakınca ben içeriye girince kardeşim kuş bakışı bakınca babam.
herkes ailesinin manyağıymış lan sözlükte. Valla bizim ailede ben değilim. Kuzen üstlendi o görevi.
Eğer ailenizde bir manyak olmadığını düşünüyorsanız o manyak sizsinizdir.
bazen bir taneden fazladır. genede şükür öyle eline pıçak alıp milleti kesmeye benzin alıp birilerini yakmaya çalışan yok.

görsel
Ve bu manyak bireyin genelde bana denk gelmesi. Hiç gitmemesi, fazla labali olması, nedense onun yaptığı hataların ailenin en büyüğüne kalması.
filozof gibi adamım ben diyendir.
ilahi kadrodur. bunlardan her apartmana da birer tane tayin edilmiştir.