--spoiler--
%12 ile meclise girecektir.
--spoiler--

(bkz: olmayacak duaya amin demek)
%6-7.

tamam, osman paşa iyidir, hoştur da partinin tabanı yok arkadaş.
azaltıyor ve % 1 diyorum...
heparın alacağı oy oranı en fazla %4 tür.
kesinlikle meclise girmesini istediğim ama objektif bir bakış açısıyla barajı geçemeyeceği gerçeğidir.çoğu kimse hepar'ın açılımını bile bilmezken olanaksız bir durumdur meclise girmesi.
not:tek bir oy olsada hepara vericem oyumu.
%3 olarak tahmin etmekteyim. gönül ister ki meclise girsin ama şimdilik zor gözüküyor.
%0,5 en fazla.
%0,5 en fazla.
edit: sanırım abartmışım.
bu seçimde %4-5 alır. bir sonraki seçime tabi öyle bir seçim 'olabilecek olursa' barajı geçecektir şimdilik bu seçim heparın kamuoyuna kendini tanıtması için bir sınavdır. sınavın sonucunda ne olur bilinmez ama osman paşa iyidir candır ciğerdir. izlemeyenlerin (bkz: kan uykusu)nu bir kez izlemesini ve bu adamın neler yaptığını görmesini tavsiye ederim.
h alfabenin 10. harfi, e 6., p 20., a 1., r 21. ...

toplarsak 58 yapar. 5'e bölüyoruz, çünkü 5 harf var. etti mi sana 11.6. küsuratlıda bırakıyoruz ki salladığımız anlaşılmasın. ayrıca @1 de çek etmiş olduk. benzer bir şekilde akparti = 1 + 14 + 20 + 1 + 21 + 24 + 12 = 13.2 chp = 3 + 10 + 20 = 11 mhp = 16 + 10 + 20 = 15.3

vuu koalisyon var.
http://www.youtube.com/watch?v=1qkMwLUjDhY

ya bu videoyu izliyorum da hala hepara oy veren olucak mı meraktan oluyorum %5 i geçerse çekip giderim buralardan.
0,0002 yi geçemez.
Ortalama % 7 alıp meclise kapı aralığından bakacaktır.
sadece terör üzerinden siyaset yapan partinin esamesinin okunmayacağı gerçeğiyle yüzleşin dostlarım.
(bkz: 40 yapar)
meclise girer.
%5 'in üzeri alamayacağı kesindir.
yüzde 1'i zorlar.

başka da bir şey demiyorum artık.
yeter!
...3ün 1i...
gözatınca beni ciddi ciddi düşündüren tahminlerdir. siyasi tabloyu okuyamayacak kadar yanlı düşünen ya da son güne kadar olmasını istediği durumun hayalini kurup gerçekleri görmezden gelen sonra da hayal kırıklığına uğrayan bir nesil yetişiyor. çok başka bir ruh hali bu en hafif tabirle. askerlik anılarını iyi anlatan herkes iktidar olmayı hakediyor galiba bu arkadaşların gözünde.