bugün

uludag'a üye olduktan sonra ne de olsa ekşi'de yazarlığım var diyerek uludag moderatorlerini sallamayan ve iki dakika sonra silinen daha sonra eşki sözlük'e gidip "ühü beni sildiler, bunlar hak hukuk bilmez moderatorler" şeklinde yazılar yazan yazarlardır. adam akıllı entry girseler silinmeyecek olan yazarlardır.

edit: yukarıda yazanlar 14 ocak'dan bir kaç gün sonra o anın ruh hali ile yazılmıştır. aradan geçen 11 ay'dan sonra bu entry'i okuyunca ben bile şok oldum. demek ki o zamanlar öyle bir durum varmış.

şuan ki düşüncem ise: aynı anda hem show tv, hem kanalde, hem olay tv seyreden kişiler kadar normaldir. herkes vaktini en güzel şekilde geçirmenin peşinde. nerde tatmin olup zevk alıyorsa orda entry'sini girer.
en asil duyguların yazarlarıdır.
sözlük manyağı olmuş yazarlardır..
(bkz: caiz degil)
15 şubat 2006 karnımın acıkması gününde eksi sozluk'e yazı yazma eylemlerini gerçekleştiremeyecek yazarlardır.
büyüyünce reşat çalışlar olacak olan yazarlardır..
çift klavye kullanan yazarlardır. * *
(bkz: alwayssleepy)
her iki sözlüğe de boncuk dağıtan yazarlardır.
(bkz: ayni anda 3 erkege boncuk dagitan kiz)
(bkz: maksat muhabbet)
iki sözlükte de yazar kişidir.
sözlükleri karıştırıp da ekşi sözlük entry sini ekşi sözlükte, uludağınkini uludağ da olumsuz içerik ile girip ikisinden de şutlanma ihtimali yüzde 1.125 olan yazarlardır.
entry girme işlemini 2 sozluktede saniye olarak, hiçbirzaman tutturamayacak yazarlardır.
(bkz: bu başlık kaç karakterdir)
içerisindeki potansiyeli nasıl bir yerlere fışkırtsam da rahatlasam, diyen yazardır belki de. ya adam cok şey biliyor belli ki ve de bunun için bir site yeterli gelmiyor. e o zaman çar-na-çar başka mecraları da tırtıklamak zorunda kalıyor belli ki. zeki ve akıllı olmak zor iş vesselam.
(bkz: ikili oynamak)*
kendimi tutamayaıp, size ne istadikleri yerde yazarlar * diyorum. hayır, sözlük kurallarına aykırı bişi mi yazdık? hayır. sölemesem kimsenin haberi bile olmayacaktı. o kadar güzel çalışıyoruz yani.*
(bkz: ne yapam tuvalete degil de agzina mi sicam)
unutmaki (bkz: ilk once bok atan elin bok olur)
(bkz: hayırdır gençler)
ikisinede entry girip ikisinden de silinmeyen yazarlardır.
accayip normal bir durumdaki yazarlar. nicki farklı alırsın sorun kalmaz. hea yazar'da ne kadar yazar'dır o ba$ka elbet ama; karı$ılmaması gereken insanlardır. sonuçta burada da yaz'arlar onlar. yaz'arsızlar.. ahah!
birinde , entrysinde laf sokmaya çalıştığında tepkisiz kalınan* ,diğerinde ise çaylak olması muhtemel yazardır.
Entryler farkli girilmisse bu tip yazarlara cift kisilikli yazarlarda diyebiliriz. Sizofreni yani...
Muhtemel kendisini güvenceye almaya çalışan yazardır.Beni uludağ sözlük tanısın saysın,ekşi sözlük de ortamım devam etsin havası vardır.Zamanla bir sözlüğe ağırlık verip bir kulvara geçenler gözükebilir.
ekşi sözlük'te istediğini yazamayıp kendisini uludağ sözlük'te tatmin eden yazardır.