bugün

beni benden alan kivircik sacli adam.
(bkz: sen takıl)
(bkz: uludağ sözlüğe uzanan eller kırılsın)
(bkz: kim bu arkadas)
(bkz: yeni mi)
tanınmayan ve ne olduğu pek de belli olmayan şahsiyet,
sözlüğün bunlardan reklam parası alması lazım.*
(bkz: doktor kendi haline bırakın dedi)
(bkz: buraya yazi yazan esektir)
Bana lavuk demiş kişidir: " Ekşi Sözlük teki nickimi bilmeyen kalmadı pek; 3-5 bilmeyen kişi kaldıysa onlar da gündemi takip etmeyen lavuklardır. "
ne nickini bildiğim, ne tanıdığım ne de "beni tanımayan lavuktur" konulu yazısı hariç iki satır yazısını okuduğum karakter... peki ben lavuk mu oldum şimdi? hayır...yani en azından önerme sahibi kadar değil...
bu adam o adamın oğlu olamaz . minikliğinde salıncaktan kafalama düşme vakası mı yaşandı ne ...
kabuklu yemiş atmak istiyorum kendisine ama yasakmış.
(bkz: oyuncu alkışlanır)
(bkz: yazar okunur)
(bkz: dansöz izlenir)
(bkz: şebeğe de fıstık atılır)
iclal aydın , armagan caglayan'dan ovguler alan ustune bir de bunlara sevinebilen , bunları referans verebilecek kadar komik bir kişilik , şaka gibi.
sokaga cikip 100 kisiye sordum 2 kisi tanidi kendisini oyle populer bir yazar.
(bkz: iki saattir bir kere reşat çalışlar demedik)
(bkz: private sozluk seksi bir eğreti gelindir)
yatakta müthiştir..
hayaletleri ancak dolaşabilir bu ortamda. o kadar ...... abidesidir kendisi. reklamını gitsin parasıyla yapsın boş gezenin boş kalfası.
http://rc.siyahkahve.com/
internet sitesinin ana sayfasında an itibariyle şöyle bir kayan yazı yer almaktadır:"Bütün internet kullanıcıları ya horotsu çocuğu ya da peechtir"-Karl Marx
sitesinde resat calıslara küfret bölümü vardır ki beni benden almıştır.ana avrat düz gidiyorsunuz o da bunları okuyup orgazm oluyor.
diger yazarlara faideli bilgi olmasi acisindan -aksi taktirde siliniyor- cok önemli bilgiler sunacagim insan. kendisinin piyasadaki resimleri kendisine ait degildir. ayrica türkiye'de ikamet etmiyor olup, ispanya'da complutense üniversitesi'nde fransiz filolojisi okumaktadir. cok bahsettigi orhan pamuk'u aslinda tanimaz; fakat fethullah gülen'le olan yakin dostluguna sahit olmuslugum, nur evlerinde agirlanmisligim -hem de kiz halimle- vardir. bu arada nur evleri süper, herkese tavsiye ederim. kitabinin arka kapagini cem yilmaz'a yazdirmis olsa da, cem yilmaz'i kati suretle tanimaz. o yazi da ayrica tirtiktir!! cem yilmaz bu yüzden kendisine dava acmistir ve sok bir aciklama daha yapacagim: cem yilmaz son satin aldigi ferrarisini bu davadan kazandigi tazminatla almistir. bu bakimdan resat calislar ayrica cok zengin bir insandir, tek tasimi kendim almak istiyorum diye tutturmama ragmen 12 kiratlik bir elmas yüzükle kapimi calmistir.
babasi oral calislar'in tersine geyikci sol liberal olarak kendini tanimlamasina ragmen, kesinlikle bir eylem adamidir. babasi bile onun solculugundan cekinmektedir.
kendisinin anlattigina göre, internet ortamindan sürekli olarak kari kiz kaldirmasi kesinlikle yalandir. kaldirdigi tek kari kiz sahsimdir. diger hatunlarin bu konudaki sözlerine inanmak aptalliktir ve o kari kizlara bu münasebetle sesleniyorum: kahpelik yapmayin!
resat calislar'i ayrica 80lerde sürekli kari kiz kaldiran ve arabasi altinda, hep eglenen züppe genclerin olusturdugu filmlerden cikma bir karakter sananlara da birkac kelime diyecegim vardir. resat calislar araba degil, ucak kullanir.
(bkz: alman ekolu)ama alman ekolunden gelmek böyle bir şey değil,süper ego yapmış kendine tebrik ediyorum.bir insan bu kadar mı ''ben ben ben '' der,bu kadar mı herşeyi kendiyle ilintilendirir,ağır sorunları var sanırım.
kendine övgüler silsilesine hasta olduğum kişi.''reklamın iyisi kötüsü olmaz'' ile ''ehehehehe herkesle kafa buluyorum anlamıyo lavuklar ''arasında birşey düşündüğünü tahmin ediyorum,lakin,olmamış,olmaz da.o gördüğüm site de uçağı gibi bilmemkaçkaratlık elmaslar gibi kendisine ait ise,düzene uymuş bir sürü adama ilan-ı aşk ederek düzen karşıtlığı yapılmaz,koay gelsin hayatta başarılar yine de.
kendisini hayata dönmeye davet ediyorum,sanal ortamın efendileri gerçek hayatın köleleridir genelde.
bir kaçış platformu olarak interneti kullanıyorsa söyleyecek bir şeyim yok;ancak bu arkadaş biraz daha terbiyeli ve daha mantıklı bir yazı yazsaydı küçük bir ihtimalle haklı bulunabilirdi bazı yazarlarımız tarafından,şimdiyse bu tamamen imkansızdır,şu an benim bu yazıyı yazarak kendisini sol frame'in başına getiriyor olmam onun elde ettiği bir kazançtır,kendisi de aynı şeyi uludağ sözlük için yapmıştır farkında olarak ya da olmadan;ama burası bir kenar mahalle değildir,burası egolardan arınmış klon da olsa eğlenceli ve dosthane ilişkilerin yaşandığı bir sözlüktür.