bugün

Sesi selena gomeze benzeyen ateşli ve sexi kürt kızı.
Klibinden dolayı Irak daki bir çok dini grup tarafından ölüm tehditleri almıştır.
gerçek adı Helen Abdulla imiş. ırak iran savaşında türkiye'ye sığınmışlar ve canlarını kurtarmışlar. akabinde finlandiya.

yahu bunları ne yapacak finlandiya'da göçmen kabul etmiş orası ayrı bir muamma!
tamam güzel ama biraz kırolukta yok değil gibi.

not: fotoğraf üzerinden yorum yapılmıştır. kabul ediyorum daha dehşet fotoları var.

görsel
Estetikli kürttür. Çok güzel/yakışıklı kürtler var da bu estetikli.
abd kürdü.
Molotoflu klibe sahip, Amerika'da yaşayan bir göçmen Kürt kızı. Sesi ve görüntüsü hiç fena değil. Başarılarının devamını dilerim hewal, bir ara buralarda da konser ver. ilgili klip için
http://www.youtube.com/watch?v=W1zTJFrDKQs
risk at all şarkısıyla ün kazanmış, bana sorulursa revolution şarkısıyla da kürtçe müziği bir tık ileri götürmüş amerikalı kürt r&b şarkıcısı. kürtçe yazılan şarkıların artık sadece dengbej olmadığını, dünya standartlarını bile ataştığını görebiliyoruz.

rist at all şarkısını rojava'da,rojava katliamını konu edinerek; revolution şarkı klibini de kobanê'de, tahmin edersiniz ki ışid terörüne tepki amaçlı çekmiştir. destekliyor, çok seviyoruz..
Şüphesiz idollerimden biri olan mükemmel kürt sanatçı. Risk it all parçası ile ünlenmiştir ve aynı isimdeki albümü sanatçının ilk albümüdür. revolution adlı parçasını ise terör kurbanlarına adamıştır ve "IŞiD bölgeye gelip insanlarıma, ülkeme saldırdığında, insanlara cesaret verecek ve şu an Ortadoğu’da neler yaşandığını anlatacak bir şarkı yapmak istedim. Gerçekleri anlatmak ve sadece Kürtleri değil tüm dünyayı koruyan cesur peşmergelere desteğimi göstermek istedim." Demiştir.

Too much love for helly...
müthiş bir kürt kızı. çok enerjik. şarkıları da çok güzel.