bugün

(#7490826)
düşüncelere tercüman olan yazar.

bal dök yala. o derece temiz yazmıştır.
daha önceden hiç takip edemedim. diğer fikirleri bana uyar uymaz * aslına bakarsanız bu pek umrumda değil. ama (#7605329)' nolu entry'si ile kendisini tebrik ettiğimi söylemek isterim. bizim ihtiyacımız olan düşünce şekli budur, bazı körü körüne cesaretlik örneği gösteren aptallıklar değil. milliyetçelik ilk önce akılla mantıkla olur, tekrar tebrik ederim.
sözlükte ilk tanıştığım yazar.
bir çok konuda fikirlerimizin denk düşmesi bir yana, entrylerindeki canlılık direk göze çarpıyor. takipçisiyim.
ama beşiktaş'a olan düşmanlığına uyuz oluyorum ne yalan söyleyim. sigma olomouc gibi bir takımdan 7 yiyen bir takımın taraftarı bize neden sekiztaş der anlamak mümkün değil, yapma hocam bizi yıpratma böyle.*

özlenen taraftar profilini sergilemiş yazar.
hayatı boyunca aynaya bakmamış yazardır. baksa belki göt lalesinin şeklini öğrenecek.
hayvanlarla değil de, insanlarla konuşmayı ilke edinmiş yazardır.
birileri bize direkt hakaret etmişse karşılığını vermişizdir, şayet dolaylı da olsa şahsımızı hedef alan bir başlığa karşı kendimizi savunurken hakaret etmişsek, hakaret edilen kişi kendini sorgulamalıdır.
her zaman yanında olduğumu belirtmek istediğim yazar.
insandır, candır, kandır, destektir sırtınızı yaslayacağınız.
yakışıklı kardeşim benim...
(#10843253) takdir edilesi entry'nin sahibidir.
(#10868993) tespit budur. pc başında ayağa kalkıp alkışladım,tezahürat yaptım.
fanatik yazar.
(bkz: #11158101) nokta tespit yapabilen bir yazar.
--spoiler--
yaptığı hatalara bakarsak 14-15 yaşından fazla değildir. çok toy olduğu izlenimi fazlasıyla vardır. ama yazdıkları anasından kırk yaşında doğduğunu gösteriyor.
--spoiler--

iş bu entry'de gösteriyor ki, sözlüğe yaş sınırı getirilsin dedik kimse bizi dinlemedi, ve ben 27 yaşındayım fakat beni bu liseli çocuklarla uğraştıran moderatörlere sitemliyim be dostlar.
zamanında mirc'te gizemli_yakisikli84 diye nick almış olabilir.
dogum günü kutlu olasica yazar.
doğum gününde unutulmuş, terkedilmiş, aşağılanmış, küçük düşürülmüş, şok tedavisi uygulanmış, savaş esiri yapılmış, sınır dışı edi...tamam.
hepi börtdey tu yu hacı.
http://3.bp.blogspot.com/-yQMV6E9dfoE/TVRQLUZ33HI/AAAAAAAAASE/eGJQKiVuQf4/s1600/sevgidukkani-net-dogumgn+%252814%2529.jpg
doğum günü kutlu olsun yazarı. sözlüğü şenlendirip bizleri kırıp geçirmesini bekliyoruz efenim.
http://www.uludagsozluk.com/e/17484625/

çok doğru bir laf etmiştir kendileri.
(bkz: gıcık)
(bkz: deha)

edit: her entrynin sebebi vardır.
ağır fenerli kuşçuk. biraz da alıngan.
biraz alıngan olduğunu iddiasını aşırı alıngan olduğunu ispat ederek çürüten tip.
(bkz: kim kardashian)
yedinci nesil silik.
delikanlılık abidesi abimizdi o da gitti. 6s li fanatik uludağ sözlük modları sonunda bunuda yaptılar.