bugün

eşcinsel bir arkadaş.
gay hamamı patronu.
ebelek gubelek gibi bişey galiba
biraz daha kalsa zirvenin yıldızı olabilecekken erken ayrılmış yazar, kısmet işte, başka zirvelere insallah..
gelmemle kopmamın bir olmasına neden olmuş yazar kişisi. yakınlarındakilere sabırlar diliyorum efendim mmtyvsın da dediği gibi az daha kalsaydı zirvenin yıldızı olabilecekken erken ayrıldı, lakin olsun bizim gönüllerimizin yıldızıdır kendisi. *
bana bir sözü olan yazar. dört gözle o günü beklemekteyim. biraz daha konuşsaydık akraba çıkacaktık, o yüzden zirveden erken ayrıldı diye düşünmekteyim. görüşmek üzere...
plansız programsız bir arkadaştır kendisi...
başlarda nickimi yanlış telafuz etse de, çok geçmeden doğru söyleyen yazar. * keşke bu kadar erken ayrılmasaydı da daha çok sohbet etme fırsatı bulsaydık.
mahlasım altına sitayiş dolu bir entry yazarak mahcup etmıs yazar arkadasım.
seni gözüm bir yerden ıssırıyor demek istediğim yazar kişisi.* *
çaylak olmadan geçirdiği bir ay boşa geçmiş bir aydır kendisi için.
michael jacksondaş.
devamı var; hebeley episode ii*
herşeyin başlangıcında olan.
yıllar önce gay pride'da kalabalıktan ötürü kaybettiğim arkadaşım.
üçüncü nesil silik yazar. söyleyecek şeyleri olup söyleyen kişi.

tamam tanım girdiğime göre kafama takılan şeyleri yazabilirim. ulan dürzü sen de ben de aynı insanlarız nasıl oluyor da sen "hoş sohbet" oluyorsun da ben "sokaktaki adam" oluyorum? bana bak silik silik lobi çalışmaları mı yapıyosun lan yoksa? ayağını denk almanı öneririm bayım.
bir michael jackson fan sitesi sahibi olarak rahatlıkla "tamamen asparagastır" diyebilen yazar. *
micheal jackson fanı olan yazarmış kendisi. sitesi bile varmış. kendisinden öğrendik. siteyi merak etmekteyiz.