bugün

Zaten yapıyor. Şimdi defolabilirsiniz. Evet.
bu sözü söyleyen mhp başkanı ki bu mhp'nin görüşüdür, osman öcalan denen katil (KOD ADI FERHAT: Şemdinli'de 74 askerimizin şehit düştüğü süreçte kod adı ‘Ferhat' olan Öcalan, Hakurk alanı sorumlusuydu ve tüm bu saldırıları o yönetti. Bu bilgiler devletin arşivlerinde de bulunmaktadır. Terörist Osman Öcalan seçim arifesinde TRT Kürdi ekranlarına çıkarıldı, canlı yayın yapıldı, SÖZCÜ hariç kimse de ‘Bu, şehitlerimizin katilidir, bu teröristtir' demedi.
Efsane Albay Erdal Sarızeybek, o katili SÖZCÜ’ye anlattı: Bölücü terör örgütü PKK’nın elebaşı Abdullah Öcalan’ın kardeşi ve örgütün silahlı kanadının eski yöneticilerinden Osman Öcalan’ın seçim öncesi TRT’ye çıkarılmasına en sert tepki 74 askeri şehit edilen emekli Kurmay Albay Erdal Sarızeybek’ten geldi. Sarızeybek, “Devlet televizyonuna çıkarılan Osman Öcalan, şehitlerimizin katilidir” dedi.
https://www.sozcu.com.tr/...yle-sehit-edildi-5200548/) trt de çıkıp hdp kürt seçmenini etkilemek, oyların chp'ye gitmemesi için açıkça propaganda yapması için meclis de verilen araştırma önergesi yine akp ve mhp tarafından ret edildi ki bu önergeye hdp çekimser oy kullandı.
eğer mhp de hdp gibi çekimser oy kullansa bunun altında kim var, kimler bunu istemiş, kim bu durumdan sorumlu araştırılacaktı.
hdp bile apo dan kurtulmaya çalışırken mhp nin apo ve osman öcalan denen katillere karşı tutumu ibretlik, tarih bunu yazacak.
milliyetçi piskevit lider bahçeli beyanı evet. apo benim kankamdır dokunanı zikerün demektir aynı zamanda.
devlet bahçeli beyanıdır. unutulmadı evet.
oy nasıl kaybedilir?

"hdp apo ne diyorsa onu yapmalıdır."

oy nasıl kazanılır?

''teröristlerin söylediklerinin benim için bir değeri yoktur.''
bahçeli nin bi boka yaradığını görmedik. ırkçı bir dönektir.
Milliyetçilikle alakası olmayan, içi boşaltılmış partinin, bunak liderinin sözü.
Mhp gibi bir partinin düştüğü çamur kolay kolay temizlenmez.

Birileri tarafından gündeme dair yorum yapma hakkı tanınan, her şeyden haberdar edilen Terörist başına hak verecek kadar gözleri kör olmuş bunların.
bu son gelişmeler kürt sorunu için de çok hayırlı olmuştur..

umarız hükümet daha fazla saçmalar da yeni hükümet ve zihniyet başa geçtiğinde kürt sorununun çözümü için altyapı hazırlanmış olur..

an itibariyle adam seçim alacam diye hdp ile pkk’nın bağını kopardı..

şimdi teröristbaşının sözünü dinlemeyen hdp’yi hdpkk oladar nasıl yaftalayacaksınız lan?

teröristbaşı dediğiniz adamın çağrısını hdpkk dediğiniz parti kaale almadı..

ne olacak şimdi hı?
Şaşırtmamıştır (bkz: püskevit)
milliyetçi seçmene ters tepen açıklama.

teröristin sözünün bizim için bir hükmü yok demesini beklerdim.
iyi ki sayın öcalan dememiştir, vallahi bu kaset neyi gerektirir belli olmaz, ucuz yırtmış kendisine buradan burnu kesik memece işareti yapmak istiyorum ve teomanın rüzgargülü adlı parçasını hediye ediyorum.
niye ki ne ?

apo akabenin gizli beyni

neden hdp onun dediğini yapacakmış ki ?

o zaman tüm mhp lilerde

trump reyiz ne diyorsa onu yapsın.

hadi bakalım.
Bahçeli'nin bittiği noktadır.

Nitekim kendi seçmeni bu seçimde gereken cevabı vermiştir.
Bahçelinin bir milyon türk evladının kanına giren terörist başını kürt kökenli vatandaşlara lider olarak belletmeye çalışmasıdır.
pkkyı bugüne kadar gizlice besleyen el koltuk korkusundan iyice ortaya çıktı.
bu hıyanet de pkknın katlettiği askerlerimiz, öğretmenlerimiz, ve diğer vatandaşlarımız gibi unutulmasın.
bir türk olarak (ırkçı derecesinde bazı fikirlere sahip biri de olarak) devlet bahçeli ile selahattin demirtaş cumhurbaşkanı adayı olsa oyumu selahattin demirtaş için kullanırım.

çünkü; rakip olan kişi devlet bahçeli.
artık hdp ve selo ne derse apo onu yapmak zorundadır.

hdp kandilin ve aponun esaretinden ve gölgesinden kurtulmuştur.

yazın bir kenara: selahattin demirtaş hdp' nin yeni lideridir.
bir bahçeli atasözü !
Kimleeeeeer kimlerle!