bugün

allah ın sevgilisi. nitekim habibullah sıfatı sadece onun için kullanılır.
ayrıca vücundan çıkan( kıl, tüy... ) hiçbir şey yanmaz. çok yerde görülen sakalından parçaların gerçek olup olmadığı, eskiden yakılarak analşılırmış. yani sakalı ateşe tutarlar, yanarsa sahtedir. bu sebepten ötürü sakallara karbon testi de uygulanamaz.
çağının en ilerici adamı.

günümüz için eskimiş bir çok geleneğin temsilcisi.

yüce yaratıcının katına çıktığı mevzusuna en ufak bir ihtimal vermediğim.

kabilesinin kurtarıcısı.
sol frame de yer alan adiyla tum sozlugu musluman yapan kisi.
(bkz: bizler inandik siz de inanin)
çok zeki olduğunu düşündüğüm ve devrimci olduğuna inandığım insan. o dönemde getirdiği yenilikler,yaptığı devrimler arapları ilkellikten putlardan kurtarmış,medeni hale getirmiştir. ama araplara medeniyeti getiren insan türklere sanki karanlığı getirmiş gibi görünüyor. hepimiz biliyoruz ki islamiyetten önceki türk kültüründe sosyal devlet anlayışı gelişmişti ve kadına şuankinden çok çok daha fazla değer veriyordu.
kimsenin bu arkadaşı görmediği halde öbür tarafta yanmamak için yalakalık yapıp durduğu insan.
kuranda annem babam senin icin ölsün ya muhammed diye seyler soylememiz istenen kainatın gozunun nuru icin yaratıldıgı

cok alcak gonullu bir peygamber.insalıga ısık tutması icin indirilen bir kitapta insan kendini bu kadar mı över kardesim bu kadar mı egoist olunur.

edit: indirilen derken kabul etmisim diyorlar. hic sarkazmden de mi anlamıyorsun cnm kardesim.
güzeller güzeli, güllerin efendisi, Peygamberim.
pedofili hastası bir takım insanların dini açıdan önünü açmış şahsiyet.

hep yanlış anlaşıldığını düşünmekteyim.
ahzab suresi 50. ve 51. ayetlerde,
allah'ın sana ganimet olarak verdiği ve elinin altında bulunan cariyeleri, amcanın, halanın, dayının ve teyzenin seninle beraber göç eden kızlarını sana helâl kıldık...
vs.
gibi bonuslar kazanmış insandır.

kimsenin korkmasına gerek yok belkide bu düşüncelerin, davranışların yanlış olduğunu dile getirmek daha çok sevaptır.
(bkz: işittik ve itaat ettik)
(bkz: anam babam sana feda olsun ya resulallah)
uğruna kainatın yaratıldığıdır. daha ne olsun...
0...
insanlığın güneşi...
insanların en güzeli...
dünyanın yaratılma sebebi...
kuranda annem babam senin icin ölsün ya muhammed diye seyler soylememiz istenmeyen ve kainatın yüzü suyu hürmetine yaratıldığı da hiçbir ayette belirtilmediği halde gerizekalı cahiller sürüsü tarafından kendilerinden daha gerizekalılara -varsa- yutturulmaya çalışılan yalanlara konu olmuş peygamber. gerçekten tanımaya niyetiniz varsa şeyinizden uydurduğunuz şizofrenik safsatalara değil "legacy of a prophet" vs. gibi belgesellerden tanıyın onu. kuran okuyun demiyorum zira küçük beyniniz okuduğunu anlayacak kapasiteye sahip değil. böyle görsel filan bişeyler olursa belki anlarsınız dedim.
ne yazık ki kuranı bile okumadan koyun gibi itaat edenlerin bir cennet tapusuna ruhunu satanların fakirlik ve kıtlıgın penceside bilgisizlikten kedni tabuları olenlerin cogunlukla inandıgıdır.
(bkz: bir gün herkes müslüman olacak)
ne yazık ki kuran ı okumadığı halde okumuş gibi yapan ve bu minvalde uydurmalarla entelektüel imajı çizmeye çalışan kompleksli yaratıkların bile adını ağzına almaya hakkı vardır. bir de bunların ortak özelliği kuran'dan 2 adet ayet seçip ben yaladım yuttum abi ama siz okumuyosunuz havası yaratmaya çalışmalarıdır. belirtmek gerek ki o ayetler de ateist forumlarından ya da yobaz sitelerinden cımbızla çekilmiş, önü arkası kesilerek yazılmış yanlış çevirilerdir. ama bunun ehemmiyeti yoktur, niye olsundur, maksat ortamda "muhammed e bile söverim ben hacı" diye övünmektir. neden? sorma nedenini işte. kişilik kompleksi böyle bir şey - wikipedia dan okudum semptomlar aynı.
bir de şu var: uğruna kainat yaratılmamıştır. insanlığın güneşi filan diye abartı methiyeler düzülmesini de istememiştir. bu da diğer tarafın hakkında uydurduğu yalanlara örnektir. seveni de sevmeyeni de tanımıyor, bilmiyor kendisini. tanrı nın ayetlerde sorduğu "akletmez misiniz" sorusunun muhattabı baya büyük bir popülasyon maalesef.
sıradan olmayan ama sıradan insanlar gibi yaşayan, gerçeğe aykırı övgüyü hiçbir zaman kabul etmemiş ve ümmeti olarak yarıtıldığımız için kendimizi çok şanslı hissetmemizi sağlayan bizlere pek çok düşkün efendimiz.

"andolsun size kendinizden öyle bir peygamber gelmiştir ki, sizin sıkıntıya uğramanız ona çok ağır gelir. o, size çok düşkün, müminlere karşı çok şefkatlidir, merhametlidir." tevbe 128.
sünnetsizdir * evet. çünkü, sünnetli doğmuştur zaten.
hazreti adem [a.s.] den başlayan nübüvvet halkasının son noktası. hz. adem yaratılmadan adı cennette yazılı peygamber.[çelişki arayan davar beden ile ruh birbirinden ayrı şeylerdir] insanlığın en şereflisi. nebilerin müjdelediği. ne yaptıysa doğru ve güzel olan.
Alemlere rahmettir.

Hakkında yazılmış çirkin girdileri gördükçe kalbim cız ediyor. bu kadar mı nasipsiz olabilir bir insan? inşallah gün gelir de bu çirkin entry sahipleri nasıl bir gaflet içinde olduklarının farkına varırlar.*
insaallah...
ne yazikki ne rabbimize layikiyle kul olabiliyoruz ne de rasulumuze aleyhissalatuvesselam gerektigi gibi ummet olabiliyoruz. atilan iftiralar yapilan cirkinlikler elbette hesab gunu karsiligini bulacak... bizler her daim ummetii diye yakaran rasulumuzun yuzune nasil bakacagiz...onun sancagi altina nasil girecegiz...
kainatin en guzel insani icin sarfediler sozler ne kadar uzucu..
insaallah o buyuk gun geldiginde " keske toprak olasaydik" diyenlerden olmayiz. buraya hic tanimadigi ve tanimaya calismadan dimimizi bize bildiren mubarek insani kucumseyici asagilayici sacma sapan seyler yazanlari allah icin diyorum ki: lutfen biraz tanimaya calisin... yoksa berbad olacak ahiretiniz. o zaman yalvaracaklar bizi tekrar dunyaya gonder sana kulluk edelim diye
ama ne yazik geriye donus olmayacak...
onu bunu bilmem, çağının en büyük filozofudur.
nazmı nesre yaklaştıran, enginlere sığmayıp taşan 7.yüzyıl yazarlarındır.
elimde imzalı bir kitabı mevcuttur.
6 yaşında bir çocukla evlenmiş.Büyümesini beklemiş,9 yaşına geldiğinde yatağına almış.Gerçekten de önünde saygıyla eğilinecek şahıs.