bugün

bir aralar fulya nişantaşı hattında çok gördüğüm kız.abartı güzelliği yok medyanın bize güzel diye yutturduğu hatunlardan biri işte (bkz: sinem kobal).
memeleri var.
1.58 boyu var.
azılı bir esas kız. oyunculuk alanında bir kariyer düşünüyorsa farklı rollere göz kırpsa fena olmaz.
çok hoş bir kız ama arkadaşım insan biraz sıcakkanlı olur yahu.. put gibisin hazalcım. bu güzelliğini hem kamçılıyor hem de yerin dibine sokuyor.
harika gözlere sahip olan 20 yaşında olan genç bir kız . tek kusuru boyu diyebilirim . ne yazıkki havalı olduğunu duydum bana kalırsa öyle bir tavrı yok .
çok sıradan bir hatun.
kısa boyuna rağmen mükemmel oyunculuğuyla bunu örtmeyi başarabilen hoş seda tatlı şirin kızımız.
behzat ç gibi buram buram kalite kokan bir dizide oynamıştır fakat hala aşkı memnu adını feriha koydum gibi dizilerle anılmaktadır... o kadar şansız yani.
oyunculuğu modellikle karıştırmamak lazım. başarılıdır, her konuda geçerli olan "önemli olan boyu değil işlevi" sözünü aklıma getiren oyuncudur.
güzel ağlama rolü yapamıyor.
Onu bunu bilmem canım kız gayet iyi bi oyuncu. hakkını yememek lazım. bu arada dizilerdeki partnerlerine bakarsak da çok şanslı oldugunu söylemeden geçemeyecegim.
(bkz: ne insanlar var)
sanem çelik e çok benzediğini düşündüğüm genç oyuncu.
http://www.diyemediklerim...-sanem-celik-46576-2.html
kesinlikle gerçek hayatta çok sempatik olduğunu düşündüğüm kızdır ama oynadığı iki dizide de oynadığı karakterler sinir bozucu

(bkz: feriha yılmaz)
(bkz: nihal ziyagil)
çok antipatik bulduğum bir isim. mutlu olduğunda saçma sapan mimikler kullanıo. yaa, off gibi genelde küçük çocukların kullandığı tepkileri veriyor. oyunculuk yeteneği yok kendisinde.
hangi takımlı olduğunu açıklamıştır;

http://uludagbesiktas.blo...er-lig-genel-gorunum.html
yüzü çok güzel ama fiziği için aynı şeyi söyleyemeyeceğim. oyunculuğu da gayet iyi. ayrıca kendisi acayip ballıdır keza hem kıvanç tatlıtuğ ile hem de çağatay ulusoy ile oynama şansını yakalamıştır.
(bkz: bazıları şanslı doğar)
annesi aynı zamanda menajeri olan oyuncu.
şirin mi şirin bi kişi.sanırım en iyi olduğu konuda budur.
Tek sorunu boyunun kısa olmasıdır diyebileceğim güzel kız .
bu kızı nasıl güzel buluyorlar bir türlü anlamıyorum. ask-ı memnunun cemilesi bile bundan daha güzel, daha yuvarlak yüz hatlarına sahiptir. yanakları yani favori kısmına acil bi lazer epilasyon şart.
türk erkeğinin isteyeceği özelliklere sahip bir kızdır. bu zamana kadar sevmeyen bir erkekle karşılaşmadım. suratı gerçekten güzel, şirin. çıtı pıtı bi hanım kız. gözleri çogzel özellikle. oyunculuğu hakkında pek bir bilgi sahibi değilim ama...
hoş hatun.
(bkz: topuklu ayakkabıyla yürüme savaşı)
(bkz: adını feriha koydum)